На канікулах сумувати ніколи – завітайте до бібліотеки!

Бібліотеки надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул. Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим –  основна мета Токарівської бібліотеки-філії.

Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять з друзями, подругами, цілими компаніями. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Отож літні розваги в бібліотеці продовжуються, діти відвідують бібліотеку не тільки щоб взяти книги,  а й щоб відпочити та пограти в ігри. Так Токарівська бібліотека радо приймала у себе пришкільний табір «Сонечко». Програма «Літо з книгою» включала низку різноманітних захоплюючих заходів.

Для учнів перших четвертих класів підготовлено і проведено екскурсію «Подорож до країни якої не має на карті», літературний хіт-парад «Нові книги – нові друзі», урок безпечної поведінки «Безпека на  дорозі», під час якого діти узагальнили знання про правила безпечної поведінки на вулиці та у транспорті. Також було проведено вікторину «Казковий ерудит».

Отже, Токарівська бібліотека запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного часу разом.