Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

День української писемності та мови

Дата створення: 08:50 12.11.2018

    Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова. Це, звичайно, саме ті слова, які промовляла ще за сивої давнини над колискою молода жінка, чимось схожа на матусю. Ці слова сповнені почуттям, ніби квітка нектаром. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною. 9 листопада – День української писемності та мови. У переддень цього свята учні Веселинівської гуманітарної гімназії провели флеш-моб «Говори солов’їною правильно!» на вулицях рідного Веселинового. Учні (9 кл. - Домашевський Ілля,Плютенко Яна, 10 кл.- Даценко Володимир, Пасічник Дмитро, 11 кл.- Орел Вікторія, Шпуняр Валерія) розповідали про розвиток української мови, закликали говорити рідною мовою та роздавали пам’ятки «Культура мовлення». 

Школа керівника закладу дошкільної освіти в дії

Дата створення: 16:30 08.11.2018

    07 листопада 2018 року на базі Веселинівського дитячого садочка № 1 «Сонечко» відбулось засідання Школи керівника закладу дошкільної освіти під керівництвом досвідченого директора, очільника Школи керівника Ткач Л.І. Робота проходила у формі круглого столу з проблеми «Внутрішньо-садковий контроль і керівництво як основні функції управління соціально-педагогічною системою».

Красуне Осене, щедра чарівнице!

Дата створення: 14:34 02.11.2018

         Є дуже гарна традиція у закладах дошкільної освіти: у  жовтні – листопаді проводити свято осені. У Веселинівському дитячому садочку

Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»

Дата створення: 09:50 31.10.2018

Воїни світла Миколаївщини Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»  

Засідання селищного МО практичних психологів

Дата створення: 16:30 25.10.2018

    Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради 24 жовтня на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського відбулося засідання селищного методичного об’єднання практичних психологів. На порядку денному були питання про адаптацію учнів 5-их класів до навчання в середній школі, попередження та подолання булінгу в шкільному середовищі, планування та реалізація заходів щодо профілактики такого ганебного явища суспільства, як торгівля людьми (на виконання наказу МОН  за № 405 від 18.03.2016 року  «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року»).

Жовтень щедрий на барви осінні, День учителя – свято ж яке!

Дата створення: 08:49 06.10.2018

   5 жовтня в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського»

Дата створення: 13:50 02.10.2018

   Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної, із метою вшанування пам’яті великого сина українського народу, ученого, педагога, дитячого письменника, автора унікального експерименту створення «Школи радості» Василя Олександровича Сухомлинського 28 вересня 2018 року на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського (втілення педагогічних ідей Сухомлинського в НУШ)». У програмі конференції взяли участь працівники методичного центру Зайцева А.Б., Шаф Г.Д., заступники директорів з НВЧ, педагоги закладів освіти громади, вчитель-ветеран педагогічної праці Савіцька Л.О.

Я маю право!

Дата створення: 16:59 01.10.2018

   Проблема прав дітей – одна з найактуальніших про­блем нашого суспільства, але рівень правової культури та знань дітей про свої права й обов'язки доволі низь­кий.

Василь Сухомлинський – майстер унікального експерименту

Дата створення: 09:00 27.09.2018

    Саме під таким гаслом 21 вересня 2018 року відбулася творча зустріч учителів початкових класів, вихователів дитячих садочків та бібліотекарів закладів освіти Веселинівської селищної ради на базі Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (завідувач філії Стоянова О.Т.) у формі педагогічних читань за темою: «Формування ціннісного ставлення дітей дошкільного і молодшого шкільного віку до книги». 28 вересня 2018 року святкується 100-річчя від дня народження видатного українського вченого, письменника-гуманіста, великого педагога і мислителя Василя Олександровича Сухомлинського на міжнародному рівні. Заклади освіти нашої громади долучилися до вшанування видатного співвітчизника.

Про відзначення Дня партизанської слави в закладах освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 11:33 24.09.2018

    На виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 10.09.2018 №382-р «Про відзначення 2018 року в Миколаївській області Дня партизанської слави»,  із метою патріотичного виховання молоді в закладах освіти  Веселинівської селищної ради були  розроблені  плани та проведені відповідні заходи щодо відзначення   Дня партизанської слави. Були  проведені  тематичні уроки мужності «Партизанська іскра», «Велич народного подвигу», години спілкування  «Партизанськими шляхами рідного краю», «Партизанська іскра: у полум’ї боротьби», «Військові операції підпільної молодіжної організації спротиву «Партизанська іскра», «Партизанська діяльність під час ІІ світової війни на території України»,  «Партизанський рух на території України»,  «Збережемо пам'ять про подвиг», відвідані книжкові виставки – презентації  «Партизанський рух Миколаївщини», учителями історії проведені   бесіди з історії підпільно-партизанського руху та боротьби за незалежність України в період Другої світової війни «Великий подвиг українського народу»; в бібліотечних та музейних кімнатах оформлені виставки світлин, документів, архівних матеріалів, організовано  перегляд літератури «Бойовими партизанськими дорогами», організовано перегляд відеофільмів про визволення України від фашистських загарбників.