Новини. Відділ освіти.

Розпочалися районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнських конкурсів

Дата створення: 15:34 23.11.2018

17 листопада 2018 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь учні із всіх шкіл Веселинівської громади та  району, де показали високий рівень знань з української мови. Учасників конкурсу привітала Павлюк І.В., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, яка відзначила, що цей унікальний мовний турнір дає змогу молоді доторкнутися до джерел неповторної духовності нації, а українська мова є однією із найбільших цінностей нашого народу, основою національної культури, завдяки їй маємо величне право й високу гордість називатися українцями. Побажала учасникам міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, життєвого оптимізму та миру.

“ Безпека дітей – у наших руках”

Дата створення: 13:49 12.11.2018

У  Порічанському ЗДО (ясла-садок ) «Ромашка»   6 листопада 2018 року був  проведений  день знань з безпеки життєдіяльності за темою: «Безпека дітей – у наших руках». Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент у формуванні здоров’язбережувальних компетенцій.      В рамках проведення даного заходу була запрошена Патрульна поліція з м. Миколаєва.

День української писемності та мови

Дата створення: 08:50 12.11.2018

Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова. Це, звичайно, саме ті слова, які промовляла ще за сивої давнини над колискою молода жінка, чимось схожа на матусю. Ці слова сповнені почуттям, ніби квітка нектаром. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною. 9 листопада – День української писемності та мови. У переддень цього свята учні Веселинівської гуманітарної гімназії провели флеш-моб «Говори солов’їною правильно!» на вулицях рідного Веселинового. Учні (9 кл. - Домашевський Ілля,Плютенко Яна, 10 кл.- Даценко Володимир, Пасічник Дмитро, 11 кл.- Орел Вікторія, Шпуняр Валерія) розповідали про розвиток української мови, закликали говорити рідною мовою та роздавали пам’ятки «Культура мовлення».

Школа керівника закладу дошкільної освіти в дії

Дата створення: 16:30 08.11.2018

07 листопада 2018 року на базі Веселинівського дитячого садочка № 1 «Сонечко» відбулось засідання Школи керівника закладу дошкільної освіти під керівництвом досвідченого директора, очільника Школи керівника Ткач Л.І. Робота проходила у формі круглого столу з проблеми «Внутрішньо-садковий контроль і керівництво як основні функції управління соціально-педагогічною системою».

Красуне Осене, щедра чарівнице!

Дата створення: 14:34 02.11.2018

Є дуже гарна традиція у закладах дошкільної освіти: у  жовтні – листопаді проводити свято осені. У Веселинівському дитячому садочку

Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»

Дата створення: 09:50 31.10.2018

Воїни світла Миколаївщини Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»

Засідання селищного МО практичних психологів

Дата створення: 16:30 25.10.2018

Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради 24 жовтня на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського відбулося засідання селищного методичного об’єднання практичних психологів. На порядку денному були питання про адаптацію учнів 5-их класів до навчання в середній школі, попередження та подолання булінгу в шкільному середовищі, планування та реалізація заходів щодо профілактики такого ганебного явища суспільства, як торгівля людьми (на виконання наказу МОН  за № 405 від 18.03.2016 року  «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року»).

Жовтень щедрий на барви осінні, День учителя – свято ж яке!

Дата створення: 08:49 06.10.2018

5 жовтня в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського»

Дата створення: 13:50 02.10.2018

Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної, із метою вшанування пам’яті великого сина українського народу, ученого, педагога, дитячого письменника, автора унікального експерименту створення «Школи радості» Василя Олександровича Сухомлинського 28 вересня 2018 року на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського (втілення педагогічних ідей Сухомлинського в НУШ)». У програмі конференції взяли участь працівники методичного центру Зайцева А.Б., Шаф Г.Д., заступники директорів з НВЧ, педагоги закладів освіти громади, вчитель-ветеран педагогічної праці Савіцька Л.О.

Я маю право!

Дата створення: 16:59 01.10.2018

Проблема прав дітей – одна з найактуальніших про­блем нашого суспільства, але рівень правової культури та знань дітей про свої права й обов'язки доволі низь­кий.