Новини. Відділ освіти.

Про проведення місячника з безпеки життєдіяльності у Порічанському ЗДО «Ромашка»

Дата створення: 10:14 18.12.2018

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, навчання дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій, в   Порічанському ЗДО з 05 листопада до 05 грудня 2018 року  пройшов Місячник з безпеки життєдіяльності дитини.

Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 18:57 13.12.2018

12 грудня 2018 року в актовому залі Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради, під головуванням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Інни Павлюк відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти  Веселинівської селищної ради.

Продовжуються районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Міжнародних конкурсів

Дата створення: 09:11 05.12.2018

24 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбувся ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Веселинівську селищну громаду представляло 25 школярів 5-11 класів від закладів освіти, де показали високий рівень знань з української мови. Учасники конкурсу мали унікальну змогу доторкнутися до джерел неповторної, мелодійної, колискової,  рідної мови, показати свою ерудованість та талант.

Заклади освіти – рушії нової освітньої реформи

Дата створення: 14:13 29.11.2018

Довгоочікувана реформа освіти, яка розпочалася в цьому навчальному році в Україні триває. На освітянській ниві Веселинівської громади за новим Державним стандартом початкової освіти навчаються 170 учнів у 12-ти перших класах, крім того наші освітяни не стоять осторонь - навчаються на курсах підвищення кваліфікації, приймають участь у навчальних вебінарах, мають змогу спілкуватися через соціальні групи з учительством різних областей нашої держави та підвищують свій професійний рівень через самоосвіту.  На минулому тижні під час шкільних канікул класоводи 1-их та 4-их класів закладів освіти Веселинівської селищної ради провели зустріч-спілкування за круглим столом «Навчання у 1 класі у питаннях та відповідях». Працюючи у двох групах, педагоги ділилися власним досвідом роботи за три місяці в новій українській школі, яка має нове завдання— навчити дітей втілювати в життя знання і навички, бо вони дуже мінливі в сучасному світі.

Вітаємо учасників олімпіад з перемогою!

Дата створення: 09:38 27.11.2018

24 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з фізики. Раді нагоді повідомити, що із 10 юних фізиків закладів освіти Веселинівської селищної ради ІІІ призове місце виборола Супруненко Олена, учениця 7 класу Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Мураховська М.Д.

В ЕКОЛОГІЇ ПРИРОДИ Й ЕКОЛОГІЇ ДУШІ - ЄДИНИЙ ШЛЯХ

Дата створення: 15:38 23.11.2018

Під таким девізом пройшло селищне методичне об’єднання вихователів різновікових груп закладів дошкільної освіти Веселинівської громади. Засідання у формі семінару–практикуму відбулося на базі Зеленівського ЗДО «Бджілка». Дошкільний заклад гостинно відкрив двері для всіх учасників  семінару. В роботі  якого взяли участь методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Шаф Г.Д., керівник СМ об’єднання вихователів вихователь-методист Ткаченко О.І. та сім вихователів різновікових груп (Веселинівські ЗДО: №1 «Сонечко», №3 «Малятко», №4 «Ромашка», Токарівський ЗДО «Веселка», Порічанський ЗДО «Ромашка», Градівський ЗДО «Росинка»).

Розпочалися районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнських конкурсів

Дата створення: 15:34 23.11.2018

17 листопада 2018 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь учні із всіх шкіл Веселинівської громади та  району, де показали високий рівень знань з української мови. Учасників конкурсу привітала Павлюк І.В., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, яка відзначила, що цей унікальний мовний турнір дає змогу молоді доторкнутися до джерел неповторної духовності нації, а українська мова є однією із найбільших цінностей нашого народу, основою національної культури, завдяки їй маємо величне право й високу гордість називатися українцями. Побажала учасникам міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, життєвого оптимізму та миру.

“ Безпека дітей – у наших руках”

Дата створення: 13:49 12.11.2018

У  Порічанському ЗДО (ясла-садок ) «Ромашка»   6 листопада 2018 року був  проведений  день знань з безпеки життєдіяльності за темою: «Безпека дітей – у наших руках». Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент у формуванні здоров’язбережувальних компетенцій.      В рамках проведення даного заходу була запрошена Патрульна поліція з м. Миколаєва.