A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Веселинівська громада
Миколаївська область, Веселинівський район

Новини. Відділ освіти.

Вітаємо учасників та переможців олімпіад серед учнів 3-4 класів

   Олімпіади проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки здобувачів освіти, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності. 06 квітня 2019 року в приміщенні Веселинівського закладу загальної середньої освіти зібралося 57 найсильніших учнів 3-х та 4-х класів для участі у змаганнях. Які виборювали першість в ІІ (селищному) етапі учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін серед учнів початкових класів: з української мови та літературного читання, математики, природознавства, англійської мови та курсу «Я у світі». 

09:59:00 09.04.2019

Вітаємо вчителів початкових класів з отриманням сертифікатів

   З 05 по 07 квітня 2019 року дев’ять вчителів початкових класів закладів освіти Веселинівської ОТГ проходили навчальний модуль з фізичної культури в рамках Нової української школи на базі Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

16:04:29 05.04.2019

Співпраця з батьками - основа школи партнерства

   На базі Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка» педагогічний колектив 20 березня 2019 року організував зустріч батьків майбутніх першокласників із учителем Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (організатор вихователь-методист Ткаченко О.І.).

16:39:36 25.03.2019

Інноваційні стратегії навчання в початковій школі

   21 березня 2019 року педагоги Веселинівської громади стали активними учасниками семінару-практикуму на базі Градівської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми: «Використання інноваційних технологій у процесі навчання та виховання учнів початкової школи». Серед учасників семінару були вчителі 3-іх класів, які заплановані на навчання до роботи в умовах Нової української школи, вихователі дитячих садків, сільський бібліотекар, методист методичного центру (всього 16 осіб).    

15:59:00 22.03.2019

Вітаємо учасників та переможців дев’ятої Міжнародної природознавчої гри “Геліантус”

   Традиційним стала участь здобувачів освіти у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Від трьох закладів освіти Веселинівської громади було 157 учасників. Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

10:48:00 15.03.2019

Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне ставлення до тварин»

   Веселинівський дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко»  Веселинівської селищної ради (директор Ткач Л.І.) долучився до занять доброти 01 березня 2019 року. Провели заняття для вихованців старшої групи «Веселка» за темою «Котик Мурчик мій дружок» (вихователь Кренець Л.А.), старшої групи «Веселка» за темою «Друзі наші менші» (вихователь Аврамчук М.А.) та  старшої групи «Ромашка» квест-гру «Мої домашні улюбленці» (вихователь Чалова Л.В.) під гаслом:  

09:03:16 14.03.2019

Розвиток мовлення дошкільнят нетрадиційними засобами

   05 березня 2019 року плідно й ефективно пройшла робота кущового семінару з елементами тренінгу за участю вихователів закладів освіти Веселинівської громади (всього 9 осіб) на базі Порічанського ЗДО «Ромашка» (директор Маспанова Л.В.). Керівник селищного методичного об’єднання вихователів різновікових груп Ткаченко О.І.  спрямовувала роботу вихователів на проведення мотиваційної вправи очікування «Мікрофон», презентаційне висвітлення роботи щодо «Створення умов для мовленнєвої компетентності дошкільників» (директор Маспанова Л.В.) та «Використання педагогічної спадщини В. Сухомлинського в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти» (вихователь Колбасовська А.О.). Відвідали інтегроване заняття  з розвитку мови та художньої літератури у молодшій та середній групі за темою «Подорож казкою» за мотивами В. Сухомлинського (вихователь Піщанська Н.О.). Практична частина перебігала у формі  тренінгу: «Вправи – рецепти педагогічної кухні», ігротека (калейдоскоп ігор спрямованих на розвиток зв’язного мовлення), створення діаграми «Мовна гармонія за творами В. Сухомлинського» та заключний аспект вправа «Горщик».

16:34:30 11.03.2019

Семінар-практикум учителів-природничників на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

За останній  рік змінилася на краще Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: кабінети отримали нове оснащення, інтерактивні дошки і доступ до інтернету, що дає змогу плідно і по-новому  працювати вчителям. Творчий колектив однодумців Колосівської ЗОШ активно використовує ІКТ-технології в навчальному процесі, чим зацікавлює учнів навчанням, спрямовує їхню самоосвітню діяльність. Учителем географії і заступником директора з НВЧ тут працює Галинський Сергій Федорович, він же очолює селищне методичне об’єднання вчителів природничого напряму, а саме географії, біології, хімії і природознавства. Так, 26 лютого 2019 року на базі Колосівської школи відбувся селищний семінар-практикум з проблеми  «Підготовка учителя до впровадження сучасних інформаційних технологій на уроках географії, біології, хімії та природознавства». На семінарі вивчали питання  особливостей використання в навчальному процесі QR – кодів, хмар тегів, інтерактивних вправ, онлайн-оцінювання та мультимедійних презентацій за гіперпосиланнями та тригерам, де кожен учасник брав безпосередню  участь у виконанні практичної частини семінару, яку спрямовували  та ділилися власним досвідом роботи  Галинський С.Ф. – учитель географії, Лутовинова Н.А. – учитель природознавства, Ковтун Т.В. -  учитель хімії. У роботі семінару взяли участь Павлюк І.В. - начальник відділу освіти, учитель географії Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського, Зайцева А.Б. – директор методичного центру; Корзун Є.В. – методист методичного центру,  вчителі-природничники закладів освіти Веселинівської селищної ради. Учасники семінару дякували гостинному колективу Колосівської школи за гарний семінар, надихнулися інноваціями та повезли до своїх закладів цікаві методичні родзинки, якими  поділилися вчителі опорного закладу

16:28:01 28.02.2019

Майстерня початківця

   У сучасному інформаційному та технологічному світі потрібні люди, які здатні критично мислити, вирішувати складні проблеми різного характеру, ефективно спілкуватися, адаптуватися до нових ситуацій. Учителі початкових класів закладів освіти допомагають дитині пізнати світ та набути досвід успішної математичної та читацької діяльності через системні сходинки  від навчальних знань до пізнання.

14:30:53 28.02.2019

Презентаційний меседж «А я роблю так…»

   Згідно плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, з метою розширення обсягу компетенцій у сфері професійної діяльності, представлення педагогічного та професійного індивідуального стилю роботи учителів початкових класів 14 лютого 2019 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся презентаційний меседж «А я роблю так…» з проблеми «Формування творчої особистості  в умовах сучасної початкової школи».

14:23:30 28.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь