Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

Вітаємо вчителів початкових класів з отриманням сертифікатів

Дата створення: 16:04 05.04.2019

   З 05 по 07 квітня 2019 року дев’ять вчителів початкових класів закладів освіти Веселинівської ОТГ проходили навчальний модуль з фізичної культури в рамках Нової української школи на базі Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

Співпраця з батьками - основа школи партнерства

Дата створення: 16:39 25.03.2019

   На базі Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка» педагогічний колектив 20 березня 2019 року організував зустріч батьків майбутніх першокласників із учителем Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (організатор вихователь-методист Ткаченко О.І.).

Інноваційні стратегії навчання в початковій школі

Дата створення: 15:59 22.03.2019

   21 березня 2019 року педагоги Веселинівської громади стали активними учасниками семінару-практикуму на базі Градівської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми: «Використання інноваційних технологій у процесі навчання та виховання учнів початкової школи». Серед учасників семінару були вчителі 3-іх класів, які заплановані на навчання до роботи в умовах Нової української школи, вихователі дитячих садків, сільський бібліотекар, методист методичного центру (всього 16 осіб).    

Вітаємо учасників та переможців дев’ятої Міжнародної природознавчої гри “Геліантус”

Дата створення: 10:48 15.03.2019

   Традиційним стала участь здобувачів освіти у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Від трьох закладів освіти Веселинівської громади було 157 учасників. Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне ставлення до тварин»

Дата створення: 09:03 14.03.2019

   Веселинівський дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко»  Веселинівської селищної ради (директор Ткач Л.І.) долучився до занять доброти 01 березня 2019 року. Провели заняття для вихованців старшої групи «Веселка» за темою «Котик Мурчик мій дружок» (вихователь Кренець Л.А.), старшої групи «Веселка» за темою «Друзі наші менші» (вихователь Аврамчук М.А.) та  старшої групи «Ромашка» квест-гру «Мої домашні улюбленці» (вихователь Чалова Л.В.) під гаслом:  

Розвиток мовлення дошкільнят нетрадиційними засобами

Дата створення: 16:34 11.03.2019

   05 березня 2019 року плідно й ефективно пройшла робота кущового семінару з елементами тренінгу за участю вихователів закладів освіти Веселинівської громади (всього 9 осіб) на базі Порічанського ЗДО «Ромашка» (директор Маспанова Л.В.). Керівник селищного методичного об’єднання вихователів різновікових груп Ткаченко О.І.  спрямовувала роботу вихователів на проведення мотиваційної вправи очікування «Мікрофон», презентаційне висвітлення роботи щодо «Створення умов для мовленнєвої компетентності дошкільників» (директор Маспанова Л.В.) та «Використання педагогічної спадщини В. Сухомлинського в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти» (вихователь Колбасовська А.О.). Відвідали інтегроване заняття  з розвитку мови та художньої літератури у молодшій та середній групі за темою «Подорож казкою» за мотивами В. Сухомлинського (вихователь Піщанська Н.О.). Практична частина перебігала у формі  тренінгу: «Вправи – рецепти педагогічної кухні», ігротека (калейдоскоп ігор спрямованих на розвиток зв’язного мовлення), створення діаграми «Мовна гармонія за творами В. Сухомлинського» та заключний аспект вправа «Горщик».

Семінар-практикум учителів-природничників на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:28 28.02.2019

За останній  рік змінилася на краще Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: кабінети отримали нове оснащення, інтерактивні дошки і доступ до інтернету, що дає змогу плідно і по-новому  працювати вчителям. Творчий колектив однодумців Колосівської ЗОШ активно використовує ІКТ-технології в навчальному процесі, чим зацікавлює учнів навчанням, спрямовує їхню самоосвітню діяльність. Учителем географії і заступником директора з НВЧ тут працює Галинський Сергій Федорович, він же очолює селищне методичне об’єднання вчителів природничого напряму, а саме географії, біології, хімії і природознавства. Так, 26 лютого 2019 року на базі Колосівської школи відбувся селищний семінар-практикум з проблеми  «Підготовка учителя до впровадження сучасних інформаційних технологій на уроках географії, біології, хімії та природознавства». На семінарі вивчали питання  особливостей використання в навчальному процесі QR – кодів, хмар тегів, інтерактивних вправ, онлайн-оцінювання та мультимедійних презентацій за гіперпосиланнями та тригерам, де кожен учасник брав безпосередню  участь у виконанні практичної частини семінару, яку спрямовували  та ділилися власним досвідом роботи  Галинський С.Ф. – учитель географії, Лутовинова Н.А. – учитель природознавства, Ковтун Т.В. -  учитель хімії. У роботі семінару взяли участь Павлюк І.В. - начальник відділу освіти, учитель географії Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського, Зайцева А.Б. – директор методичного центру; Корзун Є.В. – методист методичного центру,  вчителі-природничники закладів освіти Веселинівської селищної ради. Учасники семінару дякували гостинному колективу Колосівської школи за гарний семінар, надихнулися інноваціями та повезли до своїх закладів цікаві методичні родзинки, якими  поділилися вчителі опорного закладу

Майстерня початківця

Дата створення: 14:30 28.02.2019

   У сучасному інформаційному та технологічному світі потрібні люди, які здатні критично мислити, вирішувати складні проблеми різного характеру, ефективно спілкуватися, адаптуватися до нових ситуацій. Учителі початкових класів закладів освіти допомагають дитині пізнати світ та набути досвід успішної математичної та читацької діяльності через системні сходинки  від навчальних знань до пізнання.

Презентаційний меседж «А я роблю так…»

Дата створення: 14:23 28.02.2019

   Згідно плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, з метою розширення обсягу компетенцій у сфері професійної діяльності, представлення педагогічного та професійного індивідуального стилю роботи учителів початкових класів 14 лютого 2019 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся презентаційний меседж «А я роблю так…» з проблеми «Формування творчої особистості  в умовах сучасної початкової школи».

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата створення: 12:11 22.02.2019

   21 лютого 2019 року на базі Опорного навчального закладу Веселинівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту сумісно з методичним центром Веселинівської селищної ради проведено інструктивну нараду з керівниками та заступниками закладів загальної середньої освіти громади.