Новини. Відділ освіти.

Триденний туристичний десант в Покровці

У мальовничому куточку Веселинівщини на березі Південного Бугу вже не вперше проводять  змагання з туризму учні закладів освіти Веселинівської селищної ради. 14 травня зранку дитячий туристичний табір «Орієнтир» (керівник Якубенко Микола Васильович) розташувався біля села Покровка з метою проведення відкритих змагань зі спортивного туризму серед учнівської молоді закладів освіти Веселинівської селищної ради. До табору заїхали 6 команд освітніх закладів громади. Три дні юні туристи будуть змагатися з особистої першості на дистанціях «Смуга перешкод», «Спортивне орієнтування», «Конкурсна програма». Всі прагнуть  перемогти, проте  основна мета дітей – це відпочити, поспілкуватися  з природою, знайти нових друзів, добре погрітися на сонечку, поспівати пісень біля вечірньої ватри та поїсти страви, звареної на вогнищі.

17:00 15.05.2019

Обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

12 травня в місті Миколаєві в приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся фінальний (обласний)  етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» Від Веселинівської громади участь брали переможці І (селищного) етапу родина Савчуків із смт Веселинового:  Віталія Олександровича, Тетяни Володимирівни, їхнього 9-річного сина Романа. Вони гідно виступили на обласних змаганнях і посіли 4 місце серед 12 команд! Вітаємо дружну спортивну родину Савчуків і бажаємо їм бадьорого настрою, спортивного духу і високих досягнень у всьому!

16:57 15.05.2019

Вшанування переможців мовно-літературного конкурсу «Мрію словом я торкнутись серця»

24 квітня  університет імені В.О. Сухомлинського провів свято - нагородження переможців конкурсу «Мрію словом я торкнутись серця». На захід була запрошена учениця 9 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Заворотня Анна. За конкурсну роботу «Перо Павла Архиповича Загребельного – то диво волі, диво пізнання творчості» Аня була нагороджена дипломом І ступеня та пам’ятною відзнакою. Вітаємо тебе, творча дівчинко! Бажаємо подальших успіхів!

16:54 15.05.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

У Веселинівському ЗДО № 3 «Малятко» під час підготовки тижня безпеки дорожнього руху, було проведено ряд заходів з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

09:48 14.05.2019

Таємниця народних умільців

Таку тему інтегрованого заняття обрали діти різновікової групи Нововоскресенського дитячого садочка «Веселка» Веселинівської селищної ради разом з вихователькою Нікольчук Л.В. На базі цього закладу дошкільної освіти (директор Кандиболоцька І.П.) 24 квітня 2019 року відбувся актуальний кущовий семінар-практикум з проблеми: «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства» (керівник селищного методичного об’єднання вихователів різновікових груп Ткаченко О.І., вихователь-методист Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка»). На заході були присутні вихователі дитячих садочків: Борисенкова Р.Ю. (Градівський ЗДО «Росинка»), Філоненко Л.М. (Веселинівський ЗДО № 3 «Малятко»), Славінська В.Є. (Веселинівський ЗДО № 1 «Сонечко»), учитель початкових класів Луб’янської філії Касєнок Н.Ю., методист методичного центру відділу освіти Шаф Г.Д.

09:34 02.05.2019

Відбулася нарадами з керівниками закладів освіти Веселинівської селищної ради

23  квітня  2019 року відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради було проведено  робочу  нараду  керівників  закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. У роботі  наради  взяли участь Веселинівський селищний голова О.Румянцев, заступник селищного голови з гуманітарних питань І. Долгокерова, головний спеціаліст відділення Держпродспоживслужби у Веселинівському районі  Т. Ковбасинська.

08:53 25.04.2019

Зробимо Україну чистою

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа і людина – частина її. Ми маємо можливість змінювати природу і повинні пам’ятати, що кожна зміна позначається на навколишньому середовищі. Змінювати природу потрібно обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі. Від нас залежить, чи збережемо ми природу, чи зруйнуємо її. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його.

17:05 24.04.2019

Щиросердно вітаємо учасників олімпіади серед учнів 4 класів

20 квітня 2019 року відбулися обласні предметні олімпіади із базових дисциплін серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області 2018–2019 н. р. Виборювали першість чотири учасники Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з предметів: математики – Капітула Олександр (учитель Храпко Л.М.), української мови та літературного читання – Світюк Анастасія (учитель Нюкалова І.І.), природознавства – Пшенична Марія (учитель Нюкалова І.І.), англійська мова – Циганець Анастасія (учитель Латій О.О.).

15:37 24.04.2019

Методичний квест учителів основ здоров’я

23 квітня 2019 року на базі Веселинівського БДТ під час роботи селищного методичного об’єднання учителів основ здоров’я (керівник Супруненко О.Б., учитель Зеленівської філії) було проведено інноваційний захід – кільцевий методичний квест з проблеми «Впровадження екологічної грамотності та здоров’язберігаючих технологій на уроці основ здоров’я», який мав на меті підвищувати педагогічну майстерність, фаховий рівень професійної компетентності вчителів основ здоров’я, спонукати педагогічних працівників до роботи в нових умовах згідно до Концепції освіти через оволодіння сучасними інтерактивними методами.

15:33 24.04.2019