Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

Таємниця народних умільців

Дата створення: 09:34 02.05.2019

   Таку тему інтегрованого заняття обрали діти різновікової групи Нововоскресенського дитячого садочка «Веселка» Веселинівської селищної ради разом з вихователькою Нікольчук Л.В. На базі цього закладу дошкільної освіти (директор Кандиболоцька І.П.) 24 квітня 2019 року відбувся актуальний кущовий семінар-практикум з проблеми: «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства» (керівник селищного методичного об’єднання вихователів різновікових груп Ткаченко О.І., вихователь-методист Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка»). На заході були присутні вихователі дитячих садочків: Борисенкова Р.Ю. (Градівський ЗДО «Росинка»), Філоненко Л.М. (Веселинівський ЗДО № 3 «Малятко»), Славінська В.Є. (Веселинівський ЗДО № 1 «Сонечко»), учитель початкових класів Луб’янської філії Касєнок Н.Ю., методист методичного центру відділу освіти Шаф Г.Д.

Відбулася нарадами з керівниками закладів освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 08:53 25.04.2019

   23  квітня  2019 року відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради було проведено  робочу  нараду  керівників  закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. У роботі  наради  взяли участь Веселинівський селищний голова О.Румянцев, заступник селищного голови з гуманітарних питань І. Долгокерова, головний спеціаліст відділення Держпродспоживслужби у Веселинівському районі  Т. Ковбасинська.    

Зробимо Україну чистою

Дата створення: 17:05 24.04.2019

   Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа і людина – частина її. Ми маємо можливість змінювати природу і повинні пам’ятати, що кожна зміна позначається на навколишньому середовищі. Змінювати природу потрібно обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі. Від нас залежить, чи збережемо ми природу, чи зруйнуємо її. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його.

Щиросердно вітаємо учасників олімпіади серед учнів 4 класів

Дата створення: 15:37 24.04.2019

    20 квітня 2019 року відбулися обласні предметні олімпіади із базових дисциплін серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області 2018–2019 н. р. Виборювали першість чотири учасники Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з предметів: математики – Капітула Олександр (учитель Храпко Л.М.), української мови та літературного читання – Світюк Анастасія (учитель Нюкалова І.І.), природознавства – Пшенична Марія (учитель Нюкалова І.І.), англійська мова – Циганець Анастасія (учитель Латій О.О.).

Методичний квест учителів основ здоров’я

Дата створення: 15:33 24.04.2019

    23 квітня 2019 року на базі Веселинівського БДТ під час роботи селищного методичного об’єднання учителів основ здоров’я (керівник Супруненко О.Б., учитель Зеленівської філії) було проведено інноваційний захід – кільцевий методичний квест з проблеми «Впровадження екологічної грамотності та здоров’язберігаючих технологій на уроці основ здоров’я», який мав на меті підвищувати педагогічну майстерність, фаховий рівень професійної компетентності вчителів основ здоров’я, спонукати педагогічних працівників до роботи в нових умовах згідно до Концепції освіти через оволодіння сучасними інтерактивними методами.

Семінар-практикум учителів-мовників у Зеленівській філії

Дата створення: 17:07 17.04.2019

   Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради 12 квітня в Зеленівсьькій філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів української мови, української і зарубіжної літератури з проблеми «Компетентнісний підхід як основа модернізації шкільної мовно-літературної освіти». Методичною метою заходу було презентувати  педагогам  шляхи реалізації компетентнісного підходу на уроках та в позаурочний час. Гостинно зустріли учасників семінару завідувач Якимова Олена Богданівна, її заступник Лосик Світлана Василівна, педагог-організатор Шашуро Неля Василівна,  учні закладу, які підготували під керівництвом учителя української мови Якимової О.Б. чудовий виховний захід про нашу матір Україну. Практична частина семінару містила показовий  урок української літератури в 9 класі на тему: «Вічна тема матері й сина у творах Т. Шевченка «Катерина», «Наймичка», «У нашім раї на землі…», який провела вчитель  української мови  Лосик Світлана Василівна. Теоретичний блок семінару містив доповідь-презентацію Зайченко Ірини Олександрівни, учителя української мови Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему: «Шляхи реалізації компетентнісного підходу на уроках мови і літератури як шлях до модернізації шкільної мовно-літературної освіти» та педагога-організатора Зеленівської філії Шашуро Нелі Василівни на тему: «Шляхи реалізації компетентнісного підходу у виховній роботі засобами художнього слова: національно-патріотичне виховання учнів Зеленівської філії».

«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

Дата створення: 17:01 17.04.2019

   Незабутнє родинне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» відбулося 16 квітня в спортивній залі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Організатор І (селищного) етапу – відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради (методист з питань спорту – Мацик Віктор Степанович). Цікаві спортивні естафети підготував і провів Зайченко Сергій Вікторович – учитель фізичної культури вищої категорії Веселинівської ЗОШ.

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 14:30 15.04.2019

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

Вітаємо учасників та переможців олімпіад серед учнів 3-4 класів

Дата створення: 09:59 09.04.2019

   Олімпіади проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки здобувачів освіти, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності. 06 квітня 2019 року в приміщенні Веселинівського закладу загальної середньої освіти зібралося 57 найсильніших учнів 3-х та 4-х класів для участі у змаганнях. Які виборювали першість в ІІ (селищному) етапі учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін серед учнів початкових класів: з української мови та літературного читання, математики, природознавства, англійської мови та курсу «Я у світі».