Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата створення: 17:24 19.12.2017

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Розвиток творчо обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу

Дата створення: 16:10 18.12.2017

14 грудня 2017 року  на базі Будинку дитячої творчості пройшов семінар –практикум  для керівників  гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямків  на тему: «Розвиток творчо обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу».

Збереження здоров’я педпрацівників (Тренінгове заняття для педагогів)

Дата створення: 13:49 18.12.2017

Сучасне життя з його багаточисленними труднощами як економічного, так і психічного характеру вимагає від людини любої професії напруження моральних і фізичних сил. 

Кусудамі українськими руками

Дата створення: 13:46 18.12.2017

   В рік японської культури в Україні вчитель трудового навчання Проскурова І.І. разом з учнями Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського виготовили новорічні прикраси в оригінальній японській техніці «кусудамі». Кусудамі – це особливий різновид орігамі створення декоративних куль з паперу з великої кількості деталей. Тобто передбачає роботу багатьох людей для отримання гарного результату. Це сприяє згуртуванню дітей. В давнину в Японії «кусудамі», виготовлену багатьма людьми підвішували над ліжком хворої людини. Відчуваючи підтримку  цих людей, хворий швидше одужував. В сучасному світі японці прикрашають крамниці, кав'ярні, ресторани та  свої оселі на свята різноманітними «кусудамами».

Місія добра

Дата створення: 13:40 18.12.2017

Людяність, сердечність, чуйність – цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, справжніх людських стосунків, людину можна виховати лише добром.

Формування громадянських якостей дітей дошкільного віку на матеріалах рідного краю

Дата створення: 13:32 18.12.2017

Саме з такої проблеми відбувся семінар-практикум з краєзнавчого напряму на базі Веселинівського закладу дошкільної освіти № 3 «Малятко». Учасниками семінару були представники від 8 закладів дошкільної освіти громади, від опорної Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради (всього 18 осіб).

Зустріч в Градівці з нащадками німецьких поселень

Дата створення: 13:10 18.12.2017

   Наша Миколаївська область багата на назви старовинних етнічних поселень. Історія цих поселень потребує багатостороннього вивчення, дослідження та популяризації.