Бабусі та дідусі також вірять в дива

20 грудня вихованці Веселинівського ЗДО № 3 «Малятко» на чолі з директором В. М. Луб’яновою та зі Святим Миколаєм (вихователь Т.М.Лук’яненко) завітали до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Веселинівського району  (с. Миколаївка).

Діти разом з вихователем О.В. Баранюк підготували концертну програму: розповідали вірші, співали пісні. В ході свята написали листа до Святого Миколая, за яким прилетів горобчик (помічник вихователя О.О.Чернова), щоб доставити до Чудотворця, але чортик Антипко (вихователь О.В. Комаренко) намагався його викрасти. Завдяки дітям цього не сталося. Наприкінці свята всі герої разом з дітьми заспівали пісню – молитву, а  діти старшої групи затанцювали гарний таночок. Старенькі, як діти, тішилися подарунками, які їм подарував Святий Миколай разом з дітьми, вони дякували, обіймали їх та плакали, плакали щиро, як маленькі діти,  адже багатьох з них ніхто ніколи не провідує. Найбільше,  чого вони потребують в житті - це уваги, родинного затишку та тепла. Від місцевого Святого Миколая діти отримали солодощі та щирі, гарні побажання.

Велика подяка батькам за підтримку в підготовці  подарунків та за виховання діток, адже саме вони принесли свою щиру крихітку тепла та радості  стареньким, самотнім людям.