Весела та смачна Масляна у Веселинівському ЗДО (ясла – садок) № 3 «Малятко».

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Тож, веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустріла Масляну малеча закладу дошкільної освіти № 3  «Малятко».

Педагоги ЗДО розповіли, що Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. На свято завітала уквітчана красуня - Весна, яка змагалася з суровою – Зимою.

Жодного глядача не залишили байдужим цей захід. Діти та батьки отримали позитивний настрій та задоволення! Також всі учасники заходу мали змогу зігрітися гарячим чаєм зі справжнього самовару та скоштувати смачного млинця з вареннячком, за які були вдячні кухарю Зебницькій Г.В.