Критичне мислення школяра – в об’єктиві психологічної служби громади

Психологічна служба закладів освіти громади зібралася 12 лютого на чергове методичне об’єднання, щоб обговорити важливі нагальні питання сьогодення сучасної школи та поділитися досвідом роботи.

Що таке критичне мислення школяра? Як його сформувати? Яке значення в житті кожної людини відіграє вміння критично сприймати дійсність? Яких помилок (а то й нещасних випадків) може уникнути людина, яка здатна логічно мислити, піддавати сумніву пропозиції, особливо від незнайомих людей чи нових «друзів»  з просторів інтернету? Як навчити дитину критично мислити?

Практичні психологи ділилися досвідом роботи, як загальними зусиллями психологів, учителів, батьків учнів сформувати людину, здатну бути конкурентноспроможною і успішною, далекоглядною і не надто довірливою, адже роботу з уміння вибудовувати логічний ланцюжок своїх дій з передбаченням наслідків різних шляхів вирішення проблеми слід починати вже в початковій школі, а то й раніше.

Белінська С.А. і Григор’єва М.М., які 30-31 січня проходили навчання в МОІППО з питання модераторства в закладах освіти, детально пояснили, як працює ця методика промирення конфліктуючих сторін.

Присутні вже звично виконували практичні завдання, перевіряючи на собі дію сучасних методів роботи практичних психологів.

А насамкінець гарний настрій забезпечили  валентинки-янголята, виконані власноруч Проскуровою І.І. та подаровані присутнім в переддень свята.