Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

Красивий, щедрий рідний край,

І мова наша – солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Наш край, що зветься Україна.

І. Січовик

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури, мова – це скарб, що єднає людей однієї нації. А що означає мова для найменших українців? Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.

День рідної мови у Нововоскресенському НВК був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство, одним із таких став захід «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!» До заходу були залучені учні початкових класів та їх батьки. Після виступу батьки пригостили дітей варениками та домашньою випічкою.