Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

   Відповідно до чинних документів, з метою профілактики та попередження нещасних випадків з дітьми щодо дорожньо-транспортних пригод, у дошкільному закладі з 06 до 12 травня 2019 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху.

   Під час організації підготовчої роботи було проведено низку заходів. Тематика та об’єми інформаційного навантаження дібрано відповідно віку та підготовленості дошкільнят. Протягом тижня вихователі проводили різні заходи, а саме: бесіди, вікторини, розглядали ілюстрації, спостерігали за транспортом, знайомилися з поміткою «зебра». Усі знання  закріплювали у сюжетно-рольових іграх, що заохочувало дітей до активної рухової та ігрової діяльності: їздили на велосипедах, самокатах, регулювали рух. Знайомилися з і змістом художніх творів, малювали, ліпили, робили аплікації, закріпили знання дітей про те, за яким номером викликати швидку допомогу, поліцію. Силами педагогічного колективу виготовлено атрибути до сюжетних ігор даної тематики. В усіх групах оформлено тематичні куточки. З старшими дошкільниками переглянуто мультфільми «Уроки тітоньки Сови». Проведено екскурсію до проїжджої частини дороги.                                           

   Для попередження дорожньо-транспортного травматизму для дітей та батьків  були виготовлені пам’ятки, які допоможуть батькам правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прищеплювати навички дисциплінованості на вулицях.

  

  « повернутися до списку оголошень