Родинне свято «З родини йде життя людини»

Сімя.

Що значить це-то кожен знає,

Хто зріс в сімї і хто її не має,

І як тут не приховуй, не таї,

Залежить наше щастя від сімї.

Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих свят 15 травня 2019 року у Веселинівському ЗДО № 3 «Малятко» Веселинівської селищної ради відбулося родинне свято «З родини йде життя людини», яке підготували для своїх батьків випускники старшої групи Бджілка спільно з педагогами закладу Комаренко О.В. та Баранюк О.В.

Свято зібрало матерів, бабусь, дітей разом. Вихователь старшої групи Олена Валеріївна  повела щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти, працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї. Хорошим доповненням до цієї розмови були поетичні рядки  про маму, про родину, про добро, про Україну, які так тепло дарували своїм рідним діти, виражаючи цим свою любов до них. Свято пройшло в теплому, щирому спілкуванні та з веселими конкурсами. А на завершення діти зі своїми рідними танцювали спільний танок. Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі  – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.