Методичний квест учителів основ здоров’я

23 квітня 2019 року на базі Веселинівського БДТ під час роботи селищного методичного об’єднання учителів основ здоров’я (керівник Супруненко О.Б., учитель Зеленівської філії) було проведено інноваційний захід – кільцевий методичний квест з проблеми «Впровадження екологічної грамотності та здоров’язберігаючих технологій на уроці основ здоров’я», який мав на меті підвищувати педагогічну майстерність, фаховий рівень професійної компетентності вчителів основ здоров’я, спонукати педагогічних працівників до роботи в нових умовах згідно до Концепції освіти через оволодіння сучасними інтерактивними методами.

Дві команди учителів «Посмішка» та «Смайли» подорожували пунктами відповідно до маршрутних листів, знаходили підказки, виконували завдання: розшифровували анаграми (вправа «Очікування»), роз’єднували слова, для визначення понять, працювали із «хмарами» слів, будували із конструктора LEGO «Вежу понять», загадували загадки та відтворювали прислів’я (модератор Шаф Г.Д., методист методичного центру), створили із повітряних кульок «Піраміду успіху» (Григор’єва М.М., учитель Веселинівської ЗОШ), провели вправу «Екологічна стежина: шлях здорового способу життя», яку  підготувала Стяжилова І.В., учитель гуманітарної гімназії.

Досвідом роботи ділилися: з питання інтерактивних форм роботи -Супруненко О.Б., про формування екологічної грамотності - Гачук В.М., учитель Михайлівської філії, про змістовні проведені квести на базі Колосівської ЗОШ – Ковтун Т.В.  Творчими, креативними ідеями поділилися Піщанський М.В., учитель Порічанської філії та Крюкова В.І., учитель Луб’янської філії.

Збагачені новими ідеями з великим емоційним піднесенням, вмотивовані та задоволені від роботи учасники квесту проектували форми і зміст подальшого співробітництва.