«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

Незабутнє родинне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» відбулося 16 квітня в спортивній залі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Організатор І (селищного) етапу – відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради (методист з питань спорту – Мацик Віктор Степанович). Цікаві спортивні естафети підготував і провів Зайченко Сергій Вікторович – учитель фізичної культури вищої категорії Веселинівської ЗОШ.

Вісім команд від чотирьох закладів освіти (4 – з Веселинівської ЗОШ, 2 – Колосівської ЗОШ, по 1 – з Порічанської та Михайлівської філій) змагалися в швидкості, влучності, спритності, злагодженості, енергійності, вправності. Це родини Савчуків, Сорокопуд, Жмурко, Чорних з Веселинового, Паскал з Поріччя, Гетьман, Пігенко з Токарівки, Хотинських з Михайлівки. Глядачі із захоплення спостерігали, як діти віком до 10 років, їх татусі, матусі  змагалися між собою. В різних конкурсах були переможцями різні родини, проте за результатами набраних балів найспритнішими виявилася сім’я Савчуків: Віталія Олександровича, Тетяни Володимирівни, Романа. Вони братимуть участь в обласному етапі змагань у травні.

Переможених не було: всі команди отримали дипломи, грамоти, солодощі від начальника відділу освіти Павлюк Інни Василівни та депутата селищної ради Свердана Сергія Івановича.

Гарно підтримали команди запальними спортивними танцями, віршами, піснями учні Михайлівської філії Колосівської ЗОШ і гуманітарної гімназії. Їх виступи підготували наставники Бондаревська Ірина Володимирівна і Лахманова Тетяна Вікторівна.

Дякуємо всім учасникам і організаторам за чудове свято!