Вітаємо учасників та переможців дев’ятої Міжнародної природознавчої гри “Геліантус”

Традиційним стала участь здобувачів освіти у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Від трьох закладів освіти Веселинівської громади було 157 учасників. Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

Вітаємо гімназистів Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського із такими досягненнями:

Заворотню Анну, ученицю 9 класу нагороджено «Грамотою із хімії»;

Смолика Станіслава, учня 9 класу нагороджено «Грамотою з фізики» та «Грамотою з географії»;

Сертифікат учасника мають учні 9 класу: Хімій Анна, Плютенко Яна, Домашевський Ілля.

Дипломи ІІІ ступеня вибороли учні 11 класу: Кузьмін Євгеній та Чеботарьова Юлія.

Дипломом І ступеня нагороджений учень 8 класу: Лахманов Данило.

Вітаємо учасників, бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність учителю Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Гарькавій Т.М., яка згуртовує та надихає гімназистів до участі у грі, за високий професіоналізм і кропітку працю! Бажаємо вдачі та успіхів!