Майстерня початківця

У сучасному інформаційному та технологічному світі потрібні люди, які здатні критично мислити, вирішувати складні проблеми різного характеру, ефективно спілкуватися, адаптуватися до нових ситуацій. Учителі початкових класів закладів освіти допомагають дитині пізнати світ та набути досвід успішної математичної та читацької діяльності через системні сходинки  від навчальних знань до пізнання.

Згідно плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, з метою формування ключових компетентностей Нової української школи та розширення компетенцій у сфері професійної діяльності учителів початкових класів 25 лютого 2019 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося позачергове засідання  «Майстерні початківця» за темою: «Умови та можливості упровадження багатоаспектних стратегій».

Учасникам заходу учителям 1-их та 4-их класів (всього 27 осіб) закладів освіти громади була надана можливість практично опрацювати стратегії: «Організація роботи над задачами» (Зайченко Т.С., керівник селищного методичного об’єднання учителів 1-их класів, учитель Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Особливості вивчення чисел 1-го десятка» (Іванова О.Г., учитель Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Робота над числами 2-го десятка» (Пироженко І.В., учитель Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Реалізація читацьких стратегій за навчальним посібником для учнів НУШ «Абетка літературознавця» (Шаф Г.Д., методист методичного центру). Присутні зробили екскурс навчального матеріалу для 1-2 класів за матеріалами відеопрезентації «Методична система навчання математики за навчально-методичним комплектом С. Скворцової та О. Онопрієнко». Зацікавлені особи долучилися до реєстрації Всеукраїнського онлайн-марафону «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: перші підсумки та прогнози». Педагоги активно  ділилися своїми напрацюваннями з питань впровадження ігрових методів в освітньому процесі.

Підсумовуючи роботу «Майстерні початківця», кожен присутній педагог усвідомив, що завдання освіти ставимо по-новому: враховуємо особливості дітей цифрового покоління, використовуємо на уроках мультимедійні презентації, використовуємо інтерактивні вправи. Такі підходи в роботі сприяють формуванню особистості – випускника Нової української школи.