Робота школи молодого початківця

18 лютого 2019 року на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради працювала «Школа молодого початківця» згідно потреб молодих педагогів та плану роботи методичного центру відділу освіти за темою «Вимоги до сучасного уроку згідно нового формату роботи в НУШ».

Із закладом освіти присутніх онайомила виконуюча обов’язки директора Тодавчич Т.В. Сесію-спілкування підготували наставники – учителі початкових класів:  Амеліна Т.П. (Колосівська ЗОШ), Самаріна Г.С. (Зеленівська філія), Зайченко Т.С. (Веселинівська ЗОШ). Молодих колег спонукали до роздумів та розуміння: яким же має бути урок в сучасній початковій школі, щоб сприяти розвитку особистості з гнучким розумом, швидкою реакцією на все нове, з повноцінними, розвиненими потребами подальшого пізнання, самостійної дії, з орієнтувальними навичками та творчими здібностями?

Присутні відвідали нестандартний показовий урок з математики у 1 класі за темою: «Вчимося виконувати арифметичні дії з величинами. Вимірювання і запис величин відрізків» (Амеліна Т.П., учитель 1 класу). В обговоренні уроку приймали участь Галинський С.Ф., заступник директора з навчально-виховної частини, Зайцева А.Б., директор методичного центру відділу освіти, інші учасники заходу. Відпрацювали навички проведення «Ранкового кола», проаналізували основні вимоги до уроку згідно оновленого змісту освіти, створили макети лепбуків за темою засідання, наповнили матеріалами з врахуванням наступного накопичення. Методист методичного центру відділу освіти Шаф Г.Д. підводячи підсумки роботи закликала вчителів до прагнення проводити свій наступний урок краще за попередній, оволодівши добре розвиненими навичками моделювання, проектування та конструювання.

Плідно працюючи пліч-о-пліч в "Школі молодого початківця" педагоги стали згуртованою командою, великою родиною. Все своє життя присвятять  вихованню і навчанню дітей. Нехай кожен новий день буде наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.