Теорія і практика управління сучасним закладом дошкільної освіти

Питання щодо «Організаційно-педагогічної діяльності керівника закладу дошкільної освіти»  активно обговорювалося на черговому засіданні школи керівника закладу (ШКЗ) дошкільної освіти (керівник ШКЗ Ткач Л.І., директор Веселинівського ЗДО № 1 «Сонечко»), яке відбулося на базі Веселинівського ЗДО № 3 «Малятко» (директор Луб’янова В.М.).

Присутні керівники та педагоги на заході вдосконалювали педагогічну майстерність, підвищували фаховий рівень, розширювали загальну обізнаність з питання використання нових освітніх технологій та методик у роботі з дошкільниками. Про вивчення, узагальнення та поширення педагогічного досвіду з присутніми поділилася Ткач Л.І., яка запропонувала покрокову пам’ятку фахівцеві щодо опису педагогічного досвіду. Широкого обговорення набуло питання академічної доброчесності під час опрацювання теоретичних питань. Присутні переглянули два відеофільми: презентації досвідів роботи колективів дошкільних закладів (Веселинівський ЗДО № 1 «Сонечко» та Веселинівський ЗДО № 3 «Малятко»), поради керівнику «Дотримуйся таких правил» (підготувала Кем О.П., директор Веселинівського ЗДО № 3 «Ромашка»), які доречно використали присутні під час дискусійної бесіди на тему: «Характер керівника ЗДО».

Про трансформування вектору наступності державних стандартів дошкільної та початкової освіти, про цілісність та зв’язок дошкільної та початкової освіти, про практичний аспект співпраці між закладами  поділилася Шаф Г.Д., методист методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради.

На позитивній ноті розповіли про новинки-цікавинки в сфері дошкільної освіти та стали активними учасниками мотиваційної вправи «Чарівний мішечок».