ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ XІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Із метою піднесення престижу української мови і літератури та заохочення учнів до вивчення рідної мови, виховання пошани до культури і традицій українського народу 15 грудня 2018 року у приміщенні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради проведено IІІ (обласний) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 214 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, 14 учнів закладів професійно (професійно-технічної) освіти, 10 студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації, 12 студентів закладів вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Миколаївщини. Заклади освіти Веселинівської громади достойно представили учні, які посіли І місце на районному етапі, а саме: Дядюк Катерина, учениця 11 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, вчитель Заворотня Н.І.; Алєксєєва Анна, учениця 10 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, вчитель Заворотня Н.І.; Ковальчук Дар’я, учениця 5 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Зайченко І.О.; Рубана Дар’я, учениця 4 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Панькова О.І. та Пушкаш Дар’я, учениця 3 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Петриченко С.І.

Із привітальним словом до присутніх звернулися Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України і Віра Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Вони наголосили на важливості вивчення і популяризації української мови, утвердженні її державного статусу, побажали юним конкурсантам творчої наснаги та подальших перемог. Бадьорого настрою конкурсантам і гостям додали виступи талановитих студентів Миколаївського коледжу культури й мистецтва та вихованців Будинку творчості школярів м. Миколаєва.

Щиро вітаємо учасників IІІ (обласного) етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика!

ІІІ місце здобула учениця 5-го класу Веселинівської ЗОШ Ковальчук Дар’я! Вітаємо нашу гордість та вчителя – Зайченко Ірину Олександрівну!!! Бажаємо оптимізму, натхнення, нових творчих звершень та подальших перемог!!!