Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

12 грудня 2018 року в актовому залі Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради, під головуванням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Інни Павлюк відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти  Веселинівської селищної ради.

На початку засідання слово надали провідному інспектору Веселинівського РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області Олександру Онощенку, який провів інструктаж з учасниками наради по дотриманню правил пожежної та техногенної безпеки під час відзначення новорічних та різдвяних свят. Рятувальник розповів про першочергові заходи, яких слід вжити до початку проведення свят, а також нагадав основні правила використання вогнегасників та алгоритм дій в разі виникнення позаштатної ситуації.

Далі слово надали Веселинівському селищному голові Олександру Румянцеву, який у своїй співбесіді з керівниками закладів підвів підсумки календарного року, що минає, а також окреслив перспективи подальшої співпраці селищної ради та всього освітянського корпусу громади.

Заступник селищного голови з гуманітарних питань Інна Долгокерова з-поміж іншого обговорила з освітянами громади питання фінансування закладів в розрізі оплати праці обслуговуючого персоналу ЗЗСО.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Інна Павлюк провела аналіз виконання Плану заходів у рамках Року освіти у Миколаївській області, спрямованих на розвиток якісної освіти на території селищної ради у 2018 році, звернула увагу на ступінь впровадження концепції НУШ у навчальних закладах громади, акцентувала увагу на значному покращенні матеріально-технічної бази закладів.

Далі слово брали спеціалісти відділу освіти, які в своїх доповідях розглядали питання організації харчування школярів у 2018-2019 н.р., питання кількісного та якісного складу педагогічних працівників закладів освіти. Провідний спеціаліст відділу освіти Лариса Студзінська звернула увагу керівників на алгоритм їх діяльності у сфері діловодства, а також окреслила основні етапи підготовки та процедури ДПА-ЗНО 2019.

На завершення учасники засідання обговорили прядок проведення різдвяно-новорічних свят, організацію дозвілля школярів у період зимових канікул та режим роботи навчальних закладів  у канікулярний період