Вітаємо учасників олімпіад з перемогою!

24 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з фізики. Раді нагоді повідомити, що із 10 юних фізиків закладів освіти Веселинівської селищної ради ІІІ призове місце виборола Супруненко Олена, учениця 7 класу Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Мураховська М.Д.

25 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з біології. Біологія – це ціла система природничих наук про живі організми, що живуть на Землі, їх взаємодія з оточуючим світом. Вивчаючи біологію, школярі дізнаються про життя, структуру, походження, еволюцію та розподіл живих організмів на Землі. В шкільній програмі ця дисципліна представлена через біологію рослин, біологію людини, біологію тварини та загальної біології. Переможцями ІІ (районного) етапу олімпіади з стали:

І місце: Кравченко Катерина, учениця 11 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Галинський С.Ф.;

ІІ місце: Кузьмін Євген, учень 11 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, вчитель Гарькава Т.М.;

ІІ місце: Куртиняк Максим, учень 9 класу Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Супруненко О.Б.;

ІІІ місце: Амеліна Олександра, учениця 8 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Ковтун Т.В.;

ІІІ місце: Свердан Андрій, учень 8 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гришина Л.В.;

ІІІ місце: Кесь Дар’я, учениця 9 класу Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Супруненко О.Б.;

ІІІ місце: Плютенко Яна, учениця 9 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, вчитель Гарькава Т.М.;

ІІІ місце: Семенова Валерія, учениця 9 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Галинський С.Ф.;

ІІІ місце:Доценко Володимир, учень 9 класу Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Боднар О.В.;

ІІІ місце: Деркач Вікторія, учениця 10 класу Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, вчитель Гарькава Т.М.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів!