“ Безпека дітей – у наших руках”

У  Порічанському ЗДО (ясла-садок ) «Ромашка»   6 листопада 2018 року був  проведений  день знань з безпеки життєдіяльності за темою: «Безпека дітей – у наших руках».
Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент у формуванні здоров’язбере
жувальних компетенцій.
     В рамках проведення даного заходу була запрошена Патрульна поліція з м. Миколаєва.

Під  час заходу  з безпеки життєдіяльності,  діти мали змогу ознайомитися з новими правилами  дорожньо–транспортного руху та правилами поведінки з незнайомими людьми.

Представник  патрульної поліції  розповів про дотримання правил безпеки під час дорожнього руху, ознайомив з різними правилами безпеки, зокрема,  як треба поводитись в різних ситуаціях з незнайомими людьми .

Кожному юному здобувачу освіти садочку «Ромашка» гості подарували яскраву і пізнавальну книжечку «Твоя безпека».

Діти мали змогу фотографуватися у патрульній автівці, вмикати  проблискові маячки,  звукову сирену.

У рамках  таких заходів, основною метою є: формування у дітей свідомого ставлення до свого життя, здоров’я, розвиток  життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

Вихователі  Порічанського ЗДО  «Ромашка» систематично організовують і проводять заходи щодо формування елементарних знань з питань особистої безпеки дітей, вивчення правил поведінки під час різних, нестандартних ситуацій.

Під час зустрічі з  представниками патрульної поліції діти отримали велике задоволення,  багато позитивних емоцій, а найголовніше - знання з безпеки свого життя.