До школи на екскурсію

7 травня у рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку Веселинівського ЗДО (ясла – садок) № 3 «Малятко» відвідали опорний навчальний заклад  Веселинівську ЗОШ    І – ІІІ ст.

Майбутні першокласники мали змогу познайомитися з вчителями та  умовами в яких вони будуть навчатися. Школа радо відкрила свої двері для своїх майбутніх школярів. Вступну бесіду з дітьми провела директор школи  Тетяна Леонідівна Волошанівська.

Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах, бібліотеці в яку вони поринули разом з заступником директора з виховної роботи Ольгою Кирилівною Феняк. За що їй дуже вдячні. Дошкільнята завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

Вихованці отримали масу задоволення від відвідування школи та від побаченого. Велике враження також отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

Надзвичайно цікавою та повчальною виявилась екскурсія до школи.