ЛІДЕР УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ!

20 квітня 2018 року обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради проведено обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року».

Організатори конкурсу, департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та обласний Будинок художньої творчості, ставили за мету привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі учнів у процесі прийняття рішень на рівні району, міста, об’єднаної територіальної громади, області, виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу підлітків, активізації інноваційної діяльності учнівської молоді, оптимізації форм і методів роботи з лідерами учнівського самоврядування, педагогами та батьками, сприяння розвитку молодіжного лідерського руху в області, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

Участь у конкурсі взяли 17 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти м. Вознесенськ, м. Очаків, м.Первомайськ, Арбузинського, Березанського, Березнегуватського, Братського, Вітовського, Вознесенського, Врадіївського, Єланецького, Кривоозерського, Миколаївського, Новоодеського, Снігурівського районів, Веселинівської селищної ради Веселинівського району  та Нечаянської сільської ради Миколаївського району.

Учасників конкурсу привітала депутат Миколаївської обласної ради, голова комісії з питань освіти науки молоді та спорту Іванова Надія Валеріївна.

Програмою конкурсу передбачено проведення п’яти конкурсних завдань: «Сценарій цікавого збору органу учнівського самоврядування»; «Долю рідного краю пише кожен із нас»; «Фактор успіху»; «Ти-мені, я-тобі»; «Крок за кроком: від виборів – до стратегії дій».

Заклади освіти Веселинівської ОТГ на конкурсі представляв Делен Дмитро – лідер учнівського самоврядування Веселинівської  гуманітарної  гімназії  імені Б.М. Мозолевського,  який  в напруженій боротьбі  посів 7 місце, увійшовши  до ТОП 10 найкреативніших лідерів. З 2 по 4 травня 2018 року Дмитро  представлятиме Веселинівську об’єднану  територіальну  громаду на  Саміті  проактивних  «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», який відбудеться в місті Києві у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця).