ВЕСНЯНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В ЗО ГРОМАДИ

Методичний центр відділу освіти, сім’ї,  молоді та спорту Веселинівської селищної ради  організував проведення  ряду  заходів  для освітян громади протягом  канікулярного часу в школах  з метою підвищення  професійного рівня педагогів, психологічної підтримки та налагодження роботи учнівського самоврядування в закладах освіти громади.

Так, на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  тренінг із запобігання емоційному вигоранню вчителя, який провела досвідчений практичний психолог Григор’єва Марія Миколаївна (на тренінг прибули 22 педагоги) і тренінг для вчителів початкових класів, що викладатимуть у 1-их класах «LEGO – гра по-новому, навчання по-іншому» (Шаф Галина Дмитрівна – методист методичного центру і Зайченко Тетяна Сергіївна – тренер-педагог, навчений при МОІППО). Всього на навчанні було 10 осіб.

На базі гуманітарної гімназії відбувся  тренінг для класних керівників «Попередження булінгу в шкільному колективі». Практичний психолог Проскурова І.І. провела цей тренінг для класних керівників,  класоводів, де існує вказана проблема. Вчителі (10 класних керівників) вчилися протистояти насильству в шкільному колективі.

Також відбулася зустріч працівників методичного центру з молодими  педагогами « Ініціатива і творчість молодих». Методисти вивчали потреби  19 молодих фахівців  у вдосконаленні своєї педмайстерності.

Творча група вчителів іноземної  мови (9 осіб)  на чолі з методистом Жмурко І.Л. працювала над розробкою інтерактивного словника найбільш уживаних слів в англійській мові для оптимізації   розмовної лексики  учнів.

Методист Корзун Є. В. провів практичне навчання педагогів ІКТ-грамотності «На хвилях інтернету» (за потребою та попереднім замовленням).

Консультації для членів МАН, шкільних наукових товариств та їх наставників провела Шевченко Ольга Андріївна, директор БДТ, координатор науково-дослідницької роботи в ЗО Веселинівської селищної ради.

В актовій залі БДТ відбулося засідання лідерів  учнівського  самоврядування в ЗО громади (ЗЗСО і ЗПО) (під керівництвом Шевченко О.А. і Кляцької Л.М., голови МО класних керівників).

Особливості дослідницької роботи в закладах середньої, позашкільної і навіть дошкільної освіти обговорили, поділилися досвідом  та отримали методичні рекомендації заступники керівників з навчально-виховної частини, вихователі-методисти за посадою дитячих садочків (Зайцева А.Б., Шаф Г.Д.. Конюченко В.А., Галинський С.Ф.)