Школи Миколаївщини є активними учасниками проекту НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

У рамках Року освіти в березні 2018 на Миколаївщині департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено конкурсний відбір закладів загальної середньої освіти щодо участі у проекті нового освітнього  простору.

У конкурсному відборі взяли участь  20 закладів загальної середньої освіти міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Відповідно до Положення про щорічний конкурсний відбір закладів загальної середньої освіти щодо участі у проекті нового освітнього простору, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.02.2018 № 134, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 02.03.2018   за № 93/3006 переможцями стали чотири заклади освіти: Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Вознесенської міської ради, Березнегуватська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради, Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради, які набрали найбільшу кількість балів.

Для проведення капітального ремонту будівель шкіл із запровадженням енергоефективних заходів та нових дизайнерських рішень, придбання нового обладнання для кабінетів природничо-математичних дисциплін, комп’ютерної та мультимедійної техніки, меблів для навчальних кабінетів тощо,  переможці конкурсного відбору отримають фінансову підтримку у розмірі 10 млн. грн.