Вони тримають небо України

20 лютого 2018 року гімназисти та педагогічний колектив Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. М. Мозолевського відзначили День Героїв Небесної сотні. З цієї нагоди в гімназії проведено лінійку пам’яті героїв Небесної сотні, під час якої учні та вчителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які відлетіли в небо, як сотня білих лебедів. Також у навчальному закладі пройшли позакласні виховні години з присвячені увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні, а старшокласники переглянули  документальні фільми, про історичні події в Україні під час Революції Гідності.

«Вони згасли як зорі… Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну… Пам’ятати і розповідати  про них.  Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали найдорожче – життя» - лунало з уст гімназистів.