Масляна у Колосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Всі рум’яні, гарячі!
Масляна, частуй!
Всім млинців подавай!
З пилу, з жару – розбирайте!
Похвалить не забувайте!

Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. Це свято не закріплене за певним днем у календарі, воно відзначається протягом останнього тижня перед Великим постом. Головна страва на Масляну — млинці зі сметаною, вареники із сиром, гречані млинці  та інша обрядова їжа. Ось і в  Колосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вирішили відгуляти Масляну за всіма звичаями та традиціями. Як і годиться, були і співи,  і хороводи, і жарти. Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі. А що вже багатими  були столи на Масляну! Кожен клас змагався у майстерності. Пухкенькі пиріжки та смачні млинці й налисники так і вабили до себе, вони наповнювали повітря неймовірним ароматом! І дорослі, і малі цього дня наїлися смачних страв досхочу.

Масляничні звичаї своїх предків ми успадкували. Тепер залишилося їх зберегти і передавати наступним поколінням. Звичаї народу пам’ятаймо! Традицій святкувань не забуваймо!