Тиждень профорієнтації

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в Зеленівська філія Колосівської ЗОШ І-ІІІ ст. з 15 січня по 19 січня 2018 року проходив Тиждень профорієнтації.

Метою тижня було ознайомити учнів з різноманітними видами професій, допомогти у виборі майбутньої професії, виховувати повагу до людей праці, до продуктів праці, до суспільного та особистого майна.

Протягом даного періоду було проведено ряд навчально-пізнавальних заходів. А саме: учні 1-4 класів прийняли участь у годині спілкування «Цікавий світ професій», учні 9 класу побували на занятті «Розвиток профорієнтаційних знань старшокласників», учні 2-4 класів поспілкувалися на тему «Професії моїх батьків», для учнів 8 класу «У дитинстві я мріяв». Також було проведено заняття «Як я уявляю свою професію» для учнів 6-го класу, година спілкування типові помилки учнів при виборі професій», перегляд презентації «Усі професії корисні і потрібні», тренінг для 6-9 класів.