Україна – соборна держава

У Зеленівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень "Україна - соборна держава" присвячена відзначенню Дня Соборності України"

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

- урок мужності: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг» (вчитель історії Швагрук Ю.І., бібліотекар Зеленівської сільської бібліотеки – філії Мендус М.Г.) ;

- книжкова тематична виставка літератури «Соборна Україна: від ідеї до життя», організована бібліотекарем Зеленівської сільської бібліотеки – філії Мендус М.Г.;

- конкурс малюнків «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!»;

- перегляд презентацій та відеофільмів про історичне походження та значення Дня Соборності України (відповідальні: педагог-організатор  Шашуро Н. В., вчитель історії Швагрук Ю. І.).