Зимовий методичний тиждень педагогів громади

Відповідно до річного плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради на 2018 рік в  період з  09 до 12 січня проходив зимовий методичний тиждень  педагогів громади. На чергові засідання селищних методичних об’єднань з’їхалися вчителі початкових класів, природничо-математичних, суспільно-гуманітарних, художньо-естетичних дисциплін, а також відповідальні за виховну роботу в школах. Пріоритетними  були наступні питання: обмін та поширення перспективного педагогічного досвіду, вивчення інновацій в освіті, визначення нових методів і прийомів викладання в новій українській школі, формування моделі випускника навчального закладу шляхом здійснення виховної роботи в рамках євроінтеграції.

СМО вчителів української мови, літератури  та зарубіжної літератури (09.01.2018 р.)

Переможець селищного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» учитель гуманітарної гімназії Бакуринська Н.І. ділиться досвідом роботи: інноваційні форми роботи щодо зацікавлення учнів читанням художніх творів.

Голова СМО Заворотня Н.І. ділиться  досвідом  роботи з обдарованими учнями щодо  підготовки до конкурсів, олімпіад

СМО вчителів історії, правознавства (11.01.2018)

Педагоги обговорювали підсумки ЗНО з історії - 2017 та шляхи результативної підготовки до ЗНО – 2018

СМО вчителів трудового навчання (11.01.2018)

Завзято, з вогником працюють учителі трудового навчання.

Улюблена форма роботи «трудовиків» - майстер-клас. На цей раз майстер-класи показали вчитель Порічанської філії Левицька Н.В. та гуманітарної гімназії Проскурова І.І.

Левицька Н.В. і Проскурова І.І. за роботою

Голова СМО Бондаревська І.В. приміряла нові вироби та поділилася досвідом виготовлення підставки під гаряче

На засідання  СМО вчителі  привезли вироби своїх учнів, організувавши імпровізовану виставку.

СМО з питань виховної роботи (12.01.2018)

Голова МО з питань виховної роботи  Кляцька Л.М. про народну мудрість у вихованні дитини.

Заступник директора з виховної частини Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася досвідом самоврядування в навчальному закладі

Заступник директора з виховної частини Веселинівської ЗОШ розповіла про досвід виховної роботи в опорній школі.

Методист БДТ Майстренко Н.В. про напрямки роботи з художньо обдарованими вихованцями та результативність такої роботи

Директор БДТ Шевченко О.А. про особливості та мету проведення конкурсу учнівського самоврядування «Лідер року».

Голова МО Бабінець В. І. ділиться досвідом щодо пошуку джерел інформації для забезпечення вчителя наочністю на уроки образотворчого і музичного мистецтва, художньої культури

СМО вчителів початкових класів

10 січня 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського відбулося засідання проблемної групи вчителів початкових класів у вигляді тренінгу з питання «Впровадження медіаосвіти – важлива складова модернізації освіти в початковій школі в умовах освітніх реформ». Учасники засідання мали змогу більш детально ознайомитися з поняттями медіа, медіаосвіта, медіаграмотність, навчитися створювати медіапродукт. На тренінговому занятті панувала атмосфера доброзичливості, гарного настрою, креативності. Тренінг проводили керівник групи  Чернишева Інна Вікторівна та помічник Петриченко Світлана Ігорівна  - вчителі початкових класів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Чернишева І.В. проводить тренінг. Спрямовує роботу методист Шаф Г.Д.

Петриченко С.І. та Чернишева І.В. задоволені результатом новоствореного під час тренінгу  медіапродукту

Від імені педагогів громади висловлюємо вдячність гуманітарній гімназії та будинку дитячої творчості, особисто директорам закладів Демешиній Т.А. і Шевченко О.А. за створені комфортні умови під час проведення методичного зимового тижня.