Безпека в Інтернеті

З кожним роком кількість користувачів світової мережі неухильно зростає. Більш того, разом із дорослими, доступ до комп'ютера отримують також і діти, а тому не секрет, що серед відвідувачів Інтернету зростає частка юної аудиторії. Можливість підключитися до Мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості.

Проте оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. З цього приводу 6 лютого в Зеленівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи присвячені Дню безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Зайковська Ірина Анатолівна провела тренінг для учнів старших класів та вчителів  "Безпека в Інтернеті".  Діти із захопленням  брали участь у тренінгу.

Також у школі оформлено куточок "Безпечний Інтернет" та розроблені пам'ятки для учнів "Ваша безпека в Інтернеті".