Підготовка тренерів Нової української школи триває

14 лютого 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради проведено підготовку тренерів для навчання педагогічних працівників які працюватимуть з першокласниками на засадах Концепції «Нова українська школа».

Смола Оксана Миколаївна та Єрофеєва Тетяна Василівна, учителі початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради, провели тренінгові заняття та ознайомили учасників із технологіями Нової української школи. Викладачами та методистами кафедр МОІППО були висвітлені питання щодо:

• особливостей навчання вчителів як дорослої аудиторії;
  • особливостей методичної служби у системі Нової української школи;
  • важливості знань інформаційних технологій для підготовки вчителів початкових класів Нової української школи.

У заході взяли участь учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти, методисти науково-методичних установ Миколаївської області та науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Від освіти Веселинівської ОТГ учасниками тренінгу були методист методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради Шаф Галина Дмитрівна, вчитель початкових класів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернишева Інна Вікторівна, завідувач Градівської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярошик Тамара Володимирівна. Метою підготовки тренерів є  забезпечення професійного розвитку та підвищення компетентності педагогічних працівників для реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, навчальних потреб споживачів освітніх послуг.