Під Крутами пішли у безсмертя...

"І знов, у котрий це вже раз

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом'януть той славний час,

Коли за щастя Батьківщини

Себе принесли в жертву кращі з нас..."

Саме такими віршованими словами розпочався виховний захід у Колосівській школі "Під Крутами пішли у безсмертя...", присвячений 100-річчю вшанування пам'яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

Вчитель історії Галинська Алла  Василівна разом з учнями підготували та розкрили усім присутнім на заході історичні факти 100-річної давнини з переглядом відеоролику про бій під Крутами.

Учні, вчителі хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Крут та всіх полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

300 наших ровесників 100 років назад пішли у безсмертя і стали героями. А герої не вмирають. Вони продовжують жити у пам'яті і справах наступних поколінь!