Семінар-практикум для учителів природничо-математичного циклу філій Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

21 лютого у Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для учителів природничо-математичного циклу філій Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тема семінару-практикуму «Цілеспрямоване навчання школярів у світлі сучасної наукової парадигми на уроках природничих дисциплін».

На семінар прибули Бондаревська Л.А. (учитель іформатики Михайлівської філії), Мураховська Г.І. (учитель географії Зеленівської філії), Супруненко О.Б (учитель хімії та біології Зеленівської філії).

Під час семінару усі гості та члени шкільного методоб’єднання мали можливість відвідати відкритий урок географії у 7 класі «Населення та політична карта Північної Америки» (підготував Галинський С.Ф.). Після уроку усіх запросили на позакласний захід «Майбутнє формується сьогодні» (підготувала Ковтун Т.В.).

За круглим столом  учасники семінару обмінялися своїми враженнями проведеного семінару, а також ознайомилися з доповіддю керівника шкільного методоб’єднання наук природничо-математичного циклу Ковтун Т.В.  «Особливості організації науково-дослідницької діяльності під час викладання природничих дисциплін».

Учителі Михайлівської та Зеленівської філій Супруненко О.Б. та Бондаревська Л.А. доповіли про особливості організації науково-дослідницької діяльності в їхніх закладах.

Членами МО Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів була створена пам’ятка для роботи над проектом.

Учасники  семінару  залишали  Колосівську ЗОШ І-ІІІ  з  гарним  настроєм та   бажанням  працювати  і творити.

Відкритий урок географії у 7 класі

Позакласний захід «Майбутнє формується сьогодні»

Круглий стіл. Обговорення відкритого уроку та позакласного заходу.