Шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками

Великий педагог К.Д. Ушинський у свій час писав: «Засвоюючи рідну мову, дитина засвоює не самі тільки слова, їх сполучення та видозміни, але безліч понять, поглядів на речі, велику кількість думок, почуттів, художніх образів, логіку і філософію  мови».

«Мовленнєвий розвиток дитини – шлях до пізнання і спосіб людського спілкування» – гасло семінару-практикуму з теми: «Шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками», який підготувала логопед Веселинівського ЗДО (ясла-садок) № 3 «Малятко» Латій Наталя Анатоліївна. 1 березня 2018 року на базі ЗДО №3 «Малятко»  педагоги закладу на чолі з логопедом об’єдналися навколо проблеми мовленнєвого розвитку дошкільників.

Під час семінару були розглянуті питання психологічних аспектів мовленнєвого розвитку дітей раннього та дошкільного віку, класифікації мовленнєвих занять, методичні аспекти проведення спеціальних занять із розвитку мовлення, засоби й методи роботи з розвитку мовлення, мнемотехніка – технологія ефективного засвоєння інформації. Педагоги вступили в творчу дискусію з приводу вимог до якості мовлення педагога та обмінялися досвідом щодо інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку, конструювання як технології розвитку активного мовленнєвого спілкування, як результат були сформовані поради вихователю  щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять.

Директор ЗДО №3 В.М. Луб’янова