Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

Продовжуються районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Міжнародних конкурсів

Дата створення: 09:11 05.12.2018

   24 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбувся ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Веселинівську селищну громаду представляло 25 школярів 5-11 класів від закладів освіти, де показали високий рівень знань з української мови. Учасники конкурсу мали унікальну змогу доторкнутися до джерел неповторної, мелодійної, колискової,  рідної мови, показати свою ерудованість та талант.

Заклади освіти – рушії нової освітньої реформи

Дата створення: 14:13 29.11.2018

   Довгоочікувана реформа освіти, яка розпочалася в цьому навчальному році в Україні триває. На освітянській ниві Веселинівської громади за новим Державним стандартом початкової освіти навчаються 170 учнів у 12-ти перших класах, крім того наші освітяни не стоять осторонь - навчаються на курсах підвищення кваліфікації, приймають участь у навчальних вебінарах, мають змогу спілкуватися через соціальні групи з учительством різних областей нашої держави та підвищують свій професійний рівень через самоосвіту.  На минулому тижні під час шкільних канікул класоводи 1-их та 4-их класів закладів освіти Веселинівської селищної ради провели зустріч-спілкування за круглим столом «Навчання у 1 класі у питаннях та відповідях». Працюючи у двох групах, педагоги ділилися власним досвідом роботи за три місяці в новій українській школі, яка має нове завдання— навчити дітей втілювати в життя знання і навички, бо вони дуже мінливі в сучасному світі.

Вітаємо учасників олімпіад з перемогою!

Дата створення: 09:38 27.11.2018

   24 листопада 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з фізики. Раді нагоді повідомити, що із 10 юних фізиків закладів освіти Веселинівської селищної ради ІІІ призове місце виборола Супруненко Олена, учениця 7 класу Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Мураховська М.Д.

В ЕКОЛОГІЇ ПРИРОДИ Й ЕКОЛОГІЇ ДУШІ - ЄДИНИЙ ШЛЯХ

Дата створення: 15:38 23.11.2018

   Під таким девізом пройшло селищне методичне об’єднання вихователів різновікових груп закладів дошкільної освіти Веселинівської громади. Засідання у формі семінару–практикуму відбулося на базі Зеленівського ЗДО «Бджілка». Дошкільний заклад гостинно відкрив двері для всіх учасників  семінару. В роботі  якого взяли участь методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Шаф Г.Д., керівник СМ об’єднання вихователів вихователь-методист Ткаченко О.І. та сім вихователів різновікових груп (Веселинівські ЗДО: №1 «Сонечко», №3 «Малятко», №4 «Ромашка», Токарівський ЗДО «Веселка», Порічанський ЗДО «Ромашка», Градівський ЗДО «Росинка»). 

Розпочалися районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнських конкурсів

Дата створення: 15:34 23.11.2018

    17 листопада 2018 року на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь учні із всіх шкіл Веселинівської громади та  району, де показали високий рівень знань з української мови. Учасників конкурсу привітала Павлюк І.В., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, яка відзначила, що цей унікальний мовний турнір дає змогу молоді доторкнутися до джерел неповторної духовності нації, а українська мова є однією із найбільших цінностей нашого народу, основою національної культури, завдяки їй маємо величне право й високу гордість називатися українцями. Побажала учасникам міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, життєвого оптимізму та миру.

“ Безпека дітей – у наших руках”

Дата створення: 13:49 12.11.2018

        У  Порічанському ЗДО (ясла-садок ) «Ромашка»   6 листопада 2018 року був  проведений  день знань з безпеки життєдіяльності за темою: «Безпека дітей – у наших руках». Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент у формуванні здоров’язбережувальних компетенцій.      В рамках проведення даного заходу була запрошена Патрульна поліція з м. Миколаєва.

День української писемності та мови

Дата створення: 08:50 12.11.2018

    Мова — це душа народу. Немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова. Це, звичайно, саме ті слова, які промовляла ще за сивої давнини над колискою молода жінка, чимось схожа на матусю. Ці слова сповнені почуттям, ніби квітка нектаром. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною. 9 листопада – День української писемності та мови. У переддень цього свята учні Веселинівської гуманітарної гімназії провели флеш-моб «Говори солов’їною правильно!» на вулицях рідного Веселинового. Учні (9 кл. - Домашевський Ілля,Плютенко Яна, 10 кл.- Даценко Володимир, Пасічник Дмитро, 11 кл.- Орел Вікторія, Шпуняр Валерія) розповідали про розвиток української мови, закликали говорити рідною мовою та роздавали пам’ятки «Культура мовлення». 

Школа керівника закладу дошкільної освіти в дії

Дата створення: 16:30 08.11.2018

    07 листопада 2018 року на базі Веселинівського дитячого садочка № 1 «Сонечко» відбулось засідання Школи керівника закладу дошкільної освіти під керівництвом досвідченого директора, очільника Школи керівника Ткач Л.І. Робота проходила у формі круглого столу з проблеми «Внутрішньо-садковий контроль і керівництво як основні функції управління соціально-педагогічною системою».

Красуне Осене, щедра чарівнице!

Дата створення: 14:34 02.11.2018

         Є дуже гарна традиція у закладах дошкільної освіти: у  жовтні – листопаді проводити свято осені. У Веселинівському дитячому садочку

Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»

Дата створення: 09:50 31.10.2018

Воїни світла Миколаївщини Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»