Новини. Відділ освіти.

Розвиток творчих здібностей дошкільників різними видами діяльності через художньо-естетичне виховання

Дата створення: 17:07 23.05.2018

15 травня 2018 року Веселинівський ЗДО № 4 «Ромашка» під керівництвом директора закладу Кем О.П. гостинно зустрічали колег дошкільної освіти Веселинівської громади. На базі цього дитячого садочка відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп з художньо-естетичного напрямку: «Формування творчої компетентності дошкільників засобами художньо-естетичного виховання» (керівник селищного методичного об’єднання Ткач Л.І.).

Реалізація інтегрованого навчання в початкових класах через тематичний та діяльнісний підходи

Дата створення: 08:22 16.05.2018

11 травня 2018 року 12 працівників та 48 учнів Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом завідувача філії Самаріної Г.С. гостинно зустрічали учасників селищного семінару – практикуму з питання використання інтегрованого навчання: тематичного та діяльнісного підходів за темою: «Впровадження інтегративної діяльності у навчально-виховний процес в період підготовки до роботи НУШ».

До школи на екскурсію

Дата створення: 09:13 08.05.2018

7 травня у рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку Веселинівського ЗДО (ясла – садок) № 3 «Малятко» відвідали опорний навчальний заклад  Веселинівську ЗОШ    І – ІІІ ст.

Вітаємо з перемогою Кушнір Єлизавету

Дата створення: 08:24 07.05.2018

Вітаємо з перемогою Ковальчук Дарію

Дата створення: 08:23 07.05.2018

Конкурс «Юний дослідник»

Дата створення: 13:45 02.05.2018

29 березня у м. Миколаєві відбувся очний обласний тур конкурсу «Юний дослідник». Веселинівську ОТГ представляла учениця 5 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Основи біоіндикації» від БДТ Музика Наталія під керівництвом учителя біології та географії Галинського С.Ф. На конкурс була представлена наукова робота «Лишайники-індикатори чистого повітря. Поширення і стан популяції лишайників на території смт Токарівка». В ході наполегливої боротьби Наталія посіла ІІ місце у номінації «Рослини навколо нас». Крім захисту наукових робіт всі учасники конкурсу мали можливість познайомитися із роботою досвідченого фотографа Миколаївщини Володимира Гаврилова. Всі конкурсанти отримали дипломи і цінні подарунки від організаторів конкурсу та можливість представлення їхніх робіт на Всеукраїнському рівні.

ЛІДЕР УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ!

Дата створення: 08:41 02.05.2018

20 квітня 2018 року обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради проведено обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року».

Олімпіади серед учнів початкових класів

Дата створення: 08:36 02.05.2018

21 квітня 2018 року в приміщенні Веселинівського закладу загальної середньої освіти зібралося 56 найсильніших учнів 3-х та 4-х класів громади. Вони взяли участь в ІІ (селищному) етапі учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін серед учнів початкових класів: з української мови та літературного читання, математики, природознавства, англійської мови та курсу «Я у світі».

ВЕСНЯНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В ЗО ГРОМАДИ

Дата створення: 11:06 27.04.2018

Методичний центр відділу освіти, сім’ї,  молоді та спорту Веселинівської селищної ради  організував проведення  ряду  заходів  для освітян громади протягом  канікулярного часу в школах  з метою підвищення  професійного рівня педагогів, психологічної підтримки та налагодження роботи учнівського самоврядування в закладах освіти громади.