Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Новини. Відділ освіти.

Семінар-практикум учителів-мовників у Зеленівській філії

Дата створення: 17:07 17.04.2019

   Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради 12 квітня в Зеленівсьькій філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів української мови, української і зарубіжної літератури з проблеми «Компетентнісний підхід як основа модернізації шкільної мовно-літературної освіти». Методичною метою заходу було презентувати  педагогам  шляхи реалізації компетентнісного підходу на уроках та в позаурочний час. Гостинно зустріли учасників семінару завідувач Якимова Олена Богданівна, її заступник Лосик Світлана Василівна, педагог-організатор Шашуро Неля Василівна,  учні закладу, які підготували під керівництвом учителя української мови Якимової О.Б. чудовий виховний захід про нашу матір Україну. Практична частина семінару містила показовий  урок української літератури в 9 класі на тему: «Вічна тема матері й сина у творах Т. Шевченка «Катерина», «Наймичка», «У нашім раї на землі…», який провела вчитель  української мови  Лосик Світлана Василівна. Теоретичний блок семінару містив доповідь-презентацію Зайченко Ірини Олександрівни, учителя української мови Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему: «Шляхи реалізації компетентнісного підходу на уроках мови і літератури як шлях до модернізації шкільної мовно-літературної освіти» та педагога-організатора Зеленівської філії Шашуро Нелі Василівни на тему: «Шляхи реалізації компетентнісного підходу у виховній роботі засобами художнього слова: національно-патріотичне виховання учнів Зеленівської філії».

«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

Дата створення: 17:01 17.04.2019

   Незабутнє родинне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» відбулося 16 квітня в спортивній залі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Організатор І (селищного) етапу – відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради (методист з питань спорту – Мацик Віктор Степанович). Цікаві спортивні естафети підготував і провів Зайченко Сергій Вікторович – учитель фізичної культури вищої категорії Веселинівської ЗОШ.

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 14:30 15.04.2019

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради

Вітаємо учасників та переможців олімпіад серед учнів 3-4 класів

Дата створення: 09:59 09.04.2019

   Олімпіади проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки здобувачів освіти, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності. 06 квітня 2019 року в приміщенні Веселинівського закладу загальної середньої освіти зібралося 57 найсильніших учнів 3-х та 4-х класів для участі у змаганнях. Які виборювали першість в ІІ (селищному) етапі учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін серед учнів початкових класів: з української мови та літературного читання, математики, природознавства, англійської мови та курсу «Я у світі». 

Вітаємо вчителів початкових класів з отриманням сертифікатів

Дата створення: 16:04 05.04.2019

   З 05 по 07 квітня 2019 року дев’ять вчителів початкових класів закладів освіти Веселинівської ОТГ проходили навчальний модуль з фізичної культури в рамках Нової української школи на базі Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

Співпраця з батьками - основа школи партнерства

Дата створення: 16:39 25.03.2019

   На базі Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка» педагогічний колектив 20 березня 2019 року організував зустріч батьків майбутніх першокласників із учителем Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (організатор вихователь-методист Ткаченко О.І.).

Інноваційні стратегії навчання в початковій школі

Дата створення: 15:59 22.03.2019

   21 березня 2019 року педагоги Веселинівської громади стали активними учасниками семінару-практикуму на базі Градівської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми: «Використання інноваційних технологій у процесі навчання та виховання учнів початкової школи». Серед учасників семінару були вчителі 3-іх класів, які заплановані на навчання до роботи в умовах Нової української школи, вихователі дитячих садків, сільський бібліотекар, методист методичного центру (всього 16 осіб).    

Вітаємо учасників та переможців дев’ятої Міжнародної природознавчої гри “Геліантус”

Дата створення: 10:48 15.03.2019

   Традиційним стала участь здобувачів освіти у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Від трьох закладів освіти Веселинівської громади було 157 учасників. Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне ставлення до тварин»

Дата створення: 09:03 14.03.2019

   Веселинівський дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко»  Веселинівської селищної ради (директор Ткач Л.І.) долучився до занять доброти 01 березня 2019 року. Провели заняття для вихованців старшої групи «Веселка» за темою «Котик Мурчик мій дружок» (вихователь Кренець Л.А.), старшої групи «Веселка» за темою «Друзі наші менші» (вихователь Аврамчук М.А.) та  старшої групи «Ромашка» квест-гру «Мої домашні улюбленці» (вихователь Чалова Л.В.) під гаслом:  

Розвиток мовлення дошкільнят нетрадиційними засобами

Дата створення: 16:34 11.03.2019

   05 березня 2019 року плідно й ефективно пройшла робота кущового семінару з елементами тренінгу за участю вихователів закладів освіти Веселинівської громади (всього 9 осіб) на базі Порічанського ЗДО «Ромашка» (директор Маспанова Л.В.). Керівник селищного методичного об’єднання вихователів різновікових груп Ткаченко О.І.  спрямовувала роботу вихователів на проведення мотиваційної вправи очікування «Мікрофон», презентаційне висвітлення роботи щодо «Створення умов для мовленнєвої компетентності дошкільників» (директор Маспанова Л.В.) та «Використання педагогічної спадщини В. Сухомлинського в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти» (вихователь Колбасовська А.О.). Відвідали інтегроване заняття  з розвитку мови та художньої літератури у молодшій та середній групі за темою «Подорож казкою» за мотивами В. Сухомлинського (вихователь Піщанська Н.О.). Практична частина перебігала у формі  тренінгу: «Вправи – рецепти педагогічної кухні», ігротека (калейдоскоп ігор спрямованих на розвиток зв’язного мовлення), створення діаграми «Мовна гармонія за творами В. Сухомлинського» та заключний аспект вправа «Горщик».