Новини. Відділ освіти.

Жовтень щедрий на барви осінні, День учителя – свято ж яке!

Дата створення: 08:49 06.10.2018

5 жовтня в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського»

Дата створення: 13:50 02.10.2018

Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної, із метою вшанування пам’яті великого сина українського народу, ученого, педагога, дитячого письменника, автора унікального експерименту створення «Школи радості» Василя Олександровича Сухомлинського 28 вересня 2018 року на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського (втілення педагогічних ідей Сухомлинського в НУШ)». У програмі конференції взяли участь працівники методичного центру Зайцева А.Б., Шаф Г.Д., заступники директорів з НВЧ, педагоги закладів освіти громади, вчитель-ветеран педагогічної праці Савіцька Л.О.

Я маю право!

Дата створення: 16:59 01.10.2018

Проблема прав дітей – одна з найактуальніших про­блем нашого суспільства, але рівень правової культури та знань дітей про свої права й обов'язки доволі низь­кий.

Василь Сухомлинський – майстер унікального експерименту

Дата створення: 09:00 27.09.2018

Саме під таким гаслом 21 вересня 2018 року відбулася творча зустріч учителів початкових класів, вихователів дитячих садочків та бібліотекарів закладів освіти Веселинівської селищної ради на базі Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (завідувач філії Стоянова О.Т.) у формі педагогічних читань за темою: «Формування ціннісного ставлення дітей дошкільного і молодшого шкільного віку до книги». 28 вересня 2018 року святкується 100-річчя від дня народження видатного українського вченого, письменника-гуманіста, великого педагога і мислителя Василя Олександровича Сухомлинського на міжнародному рівні. Заклади освіти нашої громади долучилися до вшанування видатного співвітчизника.

Про відзначення Дня партизанської слави в закладах освіти Веселинівської селищної ради

Дата створення: 11:33 24.09.2018

На виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 10.09.2018 №382-р «Про відзначення 2018 року в Миколаївській області Дня партизанської слави»,  із метою патріотичного виховання молоді в закладах освіти  Веселинівської селищної ради були  розроблені  плани та проведені відповідні заходи щодо відзначення   Дня партизанської слави. Були  проведені  тематичні уроки мужності «Партизанська іскра», «Велич народного подвигу», години спілкування  «Партизанськими шляхами рідного краю», «Партизанська іскра: у полум’ї боротьби», «Військові операції підпільної молодіжної організації спротиву «Партизанська іскра», «Партизанська діяльність під час ІІ світової війни на території України»,  «Партизанський рух на території України»,  «Збережемо пам'ять про подвиг», відвідані книжкові виставки – презентації  «Партизанський рух Миколаївщини», учителями історії проведені   бесіди з історії підпільно-партизанського руху та боротьби за незалежність України в період Другої світової війни «Великий подвиг українського народу»; в бібліотечних та музейних кімнатах оформлені виставки світлин, документів, архівних матеріалів, організовано  перегляд літератури «Бойовими партизанськими дорогами», організовано перегляд відеофільмів про визволення України від фашистських загарбників.

День Знань у Веселинівській громаді

Дата створення: 15:51 05.09.2018

1-го вересня вулиці населених пунктів нашої громади знову наповнилися білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду чергова захоплююча сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. Незвичним, яскравим та особливим був цього року день знань у Веселинівській громаді. «Що ж особливого у цьогорічному першовересні?» – запитає Ви,  а особливим є те, що більше 170 першокласників нашої громади стали учнями Нової української школи, яка стартувала у цей вересневий день. Тай саме свято першого дзвоника у всіх школах громади було особливим – цікавим та яскравим.

Щодо проведення Дня знань

Дата створення: 10:02 20.08.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ,  СІМ’Ї,  МОЛОДІ  ТА  СПОРТУ

Новини освіти - коротко про головне

Дата створення: 10:59 27.06.2018

З метою забезпечення додержання конституційних гарантій щодо всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та на всій території України, посилення її консолідуючої ролі в українському суспільстві як засобу зміцнення державної єдності, ураховуючи необхідність захисту національного мовно-культурного та мовно-інформаційного простору, підтримки розвитку національної культури, заохочення процесів її інтеграції у європейський та світовий культурний простір Президентом України було підписано Указ про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України.   Завантажити Указ Президента України

Умотивовані й творчі педагоги Веселинівщини навчатимуть першачків Нової української школи!

Дата створення: 11:34 04.06.2018

Працівниками кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та тренерами НУШ  з 31 травня по 03 червня 2018 року проведено ІІІ підготовчу сесію 23 вчителів початкових класів Веселинівського району та Веселинівської ОТГ до роботи з першокласниками.

Розвиток творчих здібностей дошкільників різними видами діяльності через художньо-естетичне виховання

Дата створення: 17:07 23.05.2018

15 травня 2018 року Веселинівський ЗДО № 4 «Ромашка» під керівництвом директора закладу Кем О.П. гостинно зустрічали колег дошкільної освіти Веселинівської громади. На базі цього дитячого садочка відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп з художньо-естетичного напрямку: «Формування творчої компетентності дошкільників засобами художньо-естетичного виховання» (керівник селищного методичного об’єднання Ткач Л.І.).