Новини. Відділ освіти.

Новини освіти - коротко про головне

Дата створення: 10:59 27.06.2018

З метою забезпечення додержання конституційних гарантій щодо всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та на всій території України, посилення її консолідуючої ролі в українському суспільстві як засобу зміцнення державної єдності, ураховуючи необхідність захисту національного мовно-культурного та мовно-інформаційного простору, підтримки розвитку національної культури, заохочення процесів її інтеграції у європейський та світовий культурний простір Президентом України було підписано Указ про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України.   Завантажити Указ Президента України

Умотивовані й творчі педагоги Веселинівщини навчатимуть першачків Нової української школи!

Дата створення: 11:34 04.06.2018

Працівниками кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та тренерами НУШ  з 31 травня по 03 червня 2018 року проведено ІІІ підготовчу сесію 23 вчителів початкових класів Веселинівського району та Веселинівської ОТГ до роботи з першокласниками.

Розвиток творчих здібностей дошкільників різними видами діяльності через художньо-естетичне виховання

Дата створення: 17:07 23.05.2018

15 травня 2018 року Веселинівський ЗДО № 4 «Ромашка» під керівництвом директора закладу Кем О.П. гостинно зустрічали колег дошкільної освіти Веселинівської громади. На базі цього дитячого садочка відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп з художньо-естетичного напрямку: «Формування творчої компетентності дошкільників засобами художньо-естетичного виховання» (керівник селищного методичного об’єднання Ткач Л.І.).

Реалізація інтегрованого навчання в початкових класах через тематичний та діяльнісний підходи

Дата створення: 08:22 16.05.2018

11 травня 2018 року 12 працівників та 48 учнів Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом завідувача філії Самаріної Г.С. гостинно зустрічали учасників селищного семінару – практикуму з питання використання інтегрованого навчання: тематичного та діяльнісного підходів за темою: «Впровадження інтегративної діяльності у навчально-виховний процес в період підготовки до роботи НУШ».

До школи на екскурсію

Дата створення: 09:13 08.05.2018

7 травня у рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку Веселинівського ЗДО (ясла – садок) № 3 «Малятко» відвідали опорний навчальний заклад  Веселинівську ЗОШ    І – ІІІ ст.

Вітаємо з перемогою Кушнір Єлизавету

Дата створення: 08:24 07.05.2018

Вітаємо з перемогою Ковальчук Дарію

Дата створення: 08:23 07.05.2018

Конкурс «Юний дослідник»

Дата створення: 13:45 02.05.2018

29 березня у м. Миколаєві відбувся очний обласний тур конкурсу «Юний дослідник». Веселинівську ОТГ представляла учениця 5 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Основи біоіндикації» від БДТ Музика Наталія під керівництвом учителя біології та географії Галинського С.Ф. На конкурс була представлена наукова робота «Лишайники-індикатори чистого повітря. Поширення і стан популяції лишайників на території смт Токарівка». В ході наполегливої боротьби Наталія посіла ІІ місце у номінації «Рослини навколо нас». Крім захисту наукових робіт всі учасники конкурсу мали можливість познайомитися із роботою досвідченого фотографа Миколаївщини Володимира Гаврилова. Всі конкурсанти отримали дипломи і цінні подарунки від організаторів конкурсу та можливість представлення їхніх робіт на Всеукраїнському рівні.

ЛІДЕР УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ!

Дата створення: 08:41 02.05.2018

20 квітня 2018 року обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради проведено обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року».