ДОГЛЯД ВДОМА

Зміст послуги:

допомога в самообслуговуванні, у  пересуванні  в побутових умовах, у веденні домашнього господарства, в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;

- навчання навички самообслуговування;

- допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

- психологічна підтримка;

- надання інформації з питань соціального захисту  населення;

- допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

- допомога в оформлені документів

Форма надання:  денна

Термін надання: за потреби

Соціальні групи: пенсіонери та інваліди,що проживають на  території Веселинівської селищної ради.

Гранична чисельність отримувачів: 95

Умови: безоплатно (одинокі особи або ті, що мають дітей пенсійного віку чи інвалідів) та на платній основі(особи, що мають дітей працездатного віку), згідно з графіком відвідування соціальним робітником.

Документи, потрібні для отримання послуг:

1. Письмова заява особи.

2. Медичний висновок про нездатність до самообслуговування (надає лікувальний заклад за місцем проживання).

3. Копія довідки про групи інвалідності (надає МСЕК).

Правові підстави:

- Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003р.;

- Постанова КМУ «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)№1417 від 29.12.2009 р. із змінами та доповненнями;

- Положення про Центр надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області.

Підстави для відмови в  наданні послуги:

- Необхідність цілодобового стороннього догляду громадян;

- Медичні протипоказання (туберкульоз відкритої форми, алкогольна та наркотична залежність).